Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Честь дискутувати з Карповим випала Igor Lutsenko

Volodymyr Boiko
Виборчий штаб Петра Порошенка, себто партії «Європейська солідарність», 19 липня 2019 року для участі в передачі «Народ проти» на каналі ZIK прислав кандидата в народні депутати Андрія Карпова – легендарного порохобота, який виступає під прізвиськом «Полтава» і чий інтелектуальний рівень вже став предметом анекдотів. Честь дискутувати з Карповим випала Igor Lutsenko. Це було непересічне видовище – Карпов верещав про сечу, яку ллють у його чесні очі, про сраку, яку треба лизати, та про інші не менш апетитні речі, яким його навчили в штабі Петра Олексійовича.

Раджу знайти час і подивитись це видовище, тим більше, що в передачі обговорювались і серйозні теми. Наприклад, Ігор Луценко розповів, як Порошенко намагався придбати в екс-міністра МВС Захарченка 112 канал, пообіцявши за це закрити кримінальне провадження, в якому розслідувалось викрадення Ігоря Луценка та вбивство Юрія Вербицького «тітушками» Захарченка в січні 2014 року.

Ось епізод про викрадення Ігоря Луценка


Включення адвоката Порошенка, який пояснив, чому Петро Олесійович не ходить на допити в ДБР


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2050011.html.
Tags: бойко, дебилы, порошенко, прдоны, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments