Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

дивовижні призначення в Службі безпеки України

Volodymyr Boiko
Продовжую розповідати про дивовижні призначення в Службі безпеки України. Після того, як Іванушка Баканов працевлаштував у СБУ контрабандистів з оточення Віктора Балоги та «обнальщиків» за рекомендацією колишнього податкового міліціонера Владислава Бухарєва, він пригадав, що залишився незаслужено забутим синок колишнього генпрокурора Артем Пшонка.

Щоби виправити цю несправедливість Іван Геннадійович вирішив внести президенту Зеленському подання про призначення начальником Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави (це – підрозділ, який займається вимаганням грошей з підприємців та знімає данину з конвертаційних центрів) Андрія Вікторовича Трипілку – колишнього начальника управління в транспортній прокуратурі (посада Трипілка називалась начальник захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України, а до того Трипілка обіймав посаду начальника відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави Генпрокуратури), який працював у «тіньовій генпрокуратурі» Артема Пшонки на вулиці Гончара в Києві.

Зараз пан Трипілка є адвокатом і разом з колегою по «тіньовій прокуратурі» Костянтином Борисовичем Свіденком – колишнім прокурором Херсонської області – заснував Адвокатське об’єднання «Верітас». Напевно, Свіденко також буде прилаштований десь у СБУ й це не може не радувати. Зокрема, я готовий написати цілу поему в прозі про те, що Свіденко чудив на посаді прокурора Старобішевського району Донецької області і якими поборами обкладав місцеве населення.

Слава Україні!

==========
Igor Ch Не пишіть дурниць А.Трипілка ніколи не працював на офіс А. Пшонки навпаки найбільше постраждав від самого Пшонки, бо один з небагатьох не боявся говорити правду в вічі. А начальником управління став виключно через професійний рівень і досвід роботи.

Volodymyr Boiko Я цю братію знаю, як облуплених

Igor Ch Volodymyr Boiko
Братія братії різниця, усіх не можна одним мірилом мірити. Ваша стаття огульне припущення.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2051349.html.
Tags: бойко, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments