Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Навіть по фейс-контролю багато не пройдуть

Faina Kaplan
Можна було б уникнить багатьох пройобів і слабоумія, якби використовувать замість слова "народний депутат", правильний смисловий термін "законотворець". "Вибирать законотворців". "Кандидат в законотворці". Кандидат в законотворці профінансував концерт. Кандидат в законотворці працює інстаграм-зіркою/фотографом. Люди почнуть здогадуватись, шо депутати - це ті хто генерує для них закони, за якими вони будуть жить. Бо більшість людей в регіонах тупо не знає, шо саме депутати роблять.

Навіть по фейс-контролю багато не пройдуть, бо слово "законотворець" і таке табло у людей будуть викликать дисонанс. Чи слово "законотворець" і біографія кандидатa будуть викликать дисонанс.

"Народний депутат"- це абстрагований вакуумний радянcький термін-архаїзм. Якраз це слово потрібно було декомунізувать. В нього немає ніякого смислового навантаження. Це слово шкідливе для мозгової роботи виборця. Народний - значить знайомий, популярний, або з народу, такий як народ. Якщо яка людина сумлінно схоче дізнатись шо значить термін "народний депутат", вона знайде ще вищий рівень абстрагованості: "Народний депутат України — особа, обрана до складу Верховної Ради України на депутатський мандат." Тому в депутатах уже 28 років (+ще 5 років) тупі, соціопати, придурки, кримінал, - бо обмеження одне: це має буть "особа". Термін "законотворець" ввів би певне розумове і моральне обмеження і скасував якийсь рівень абстракції.

Можливо, що вживання правильного терміну буде сприять виборам юридично розумніших людей, а не веселіших чи прикольніших, чи в кого більше фоловерів.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2054773.html.
Tags: вибори, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment