Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хресна хода московської Церкви і Стіна Пам'яті Героїв Загиблих За Україну

Сергій Дмитрієв
16 год
Хресна хода московської Церкви і Стіна Пам'яті Героїв Загиблих За Україну в 2014-2019 роках

Сьогодні центр міста був паралізований, бо ходою йшли віруючі московської церкви. Дуже багато поліції, нацгвардії - охорони стільки ж, скільки самих вірян.
Відгороджені від зовнішнього світу парканами і турнікетами. Серед цих вірян не було людей з національною символікою, у вишиванці, ніхто не посміхався, суворо та похмуро вони тягнули «тяжкий хрест московської церкви». Погляди були прикуті додолу.

Я бачив це на власні очі, був біля Михайлівського Собору, коли поруч проходила ця хода. Знаєте, як вони реагували на Стіну Пам`яті? Відверталися та говорили одне одному: «Ради чего они погибли? Зачем это все нужно было? Политики отправили их умирать!»
Одна жінка зупинилася та перехрестилась. Я вже майже зрадів, що серед цих зомбованих Москвою людей є хоча б хтось живий, небайдужий, адекватно оцінюючий ситуацію. Але жінка, дивлячись на фотографії наших героїв, голосно сказала: «Прости их, Господи, за то, что развязали войну!»
А я подумав: «Прости ії, Господи, бо не відає, що говорить, не відає що робить. І зупини тих, хто, використовуючи церкву, просуває у нашій країні політику Кремля».
Та я щасливий, що в мене є вибір, свобода вибору, сама Свобода за яку віддали свої життя герої вільної України!

Завтра відбудеться хресна хода Православна Церква України . На ній не буде парканів, охорони і політики. Будуть люди, які люблять Бога і Україну, яким не байдуже наше майбутнє. Всіх запрошую!Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2059022.html.
Tags: ато, бесовщина, бойко, київ, медведчук, подонки, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment