Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Увага! Попередження про інфоепідемію

Sergiy Dibrov
Наступного тижня в медійному просторі України очікується початок інфоепідемії двох небезпечних хвороб - дифтерії та правця.

Такий прогноз був зроблений з аналізу поточної ситуації та термінів придатности вакцин на складах МОЗ.

Катастрофічне погіршення інфоепідемічної ситуації очікується на сайті Міністерства, сайтах регіональних органів і закладів охорони здоров'я, в програмі ТСН на каналі 1+1 та на інших телеканалах, на новинних ресурсах, зокрема з платним просуванням, в блогах штатних та позаштатних "популярізаторів" масових щеплень.

СИМПТОМИ

Головними симптомами інфікування є нестерпне бажання зробити щеплення дорослих проти вказаних хворіб вакциною АДП-м, виробник БАЙОЛОДЖІКАЛ І. ЛІМІТЕД, Індія, десятидозне пакування, якої на початку місяця на складах МОЗ було 6170296 доз.

У разі погіршення інфоепідемічної ситуації по кашлюку можливо виникнення бажання прищепити дітей дошкільного віку також індийською і також десятидозовою (і тому найдешевшою у світі) вакциною АКДП з цільноклітинковим компонентом (2219113 доз на початок липня).

ЗБУДНИК

Збудником епідемії наступного тижня є інформаційне повідомлення. Завдяки кричущому та лякаючому заголовку збудник через органи зору та слуху потряпляє напряму у мозок ураженої людини, оминаючі природні захисні бар'єри. Зазвичай збудник містить неправдиву інформацію, або викривлення причинно-наслідкових звіязків різного ступеня недолугості (див. зразок збудника у доданку).

ЕПІДЕМІОЛОГІЯ

Головним фактором, що сприяє розповсюдження інфоепідемії є низький стан інформаційної гігієни.

Для ураження мозку людини (якщо він, звісно, є) достатньо 2-3 контактів зі збудником. Інкубаційний період складає кілька годин, протягом яких хворий зазвичай поширює копії збудник по друзях, сусідях, колегах та по френдстрічці. Канали передачі - візуальний, акустичний та фекально-діджитальній (через інформаційні смітники).

ТЕРМІНИ

За оцінками, інфоепідемія може тривати досить довго - декілька тижнів, а побічні та залишкові явища можуть спостерігатися кілька місяців і навіть років. Можна передбачити, що активна фаза розпочнеться з 1 серпня, відповідно до затвердженого місячного медіаплану.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ

У разі підвищення циркуляції нездорових інвормаційних створінь можна порадити загальні запобіжні заходи. Не відвідуйте без крайньої потреби небезпечні місця (перелік див. вище). У разі потрапляння на очі не допускайте ураження мозку. Не ставайте переносниками, не інфікуйте мозок інших людей. Найкращими, проте не завжди наявними засобами припинення інфоепідемії є здоровий глузд і калькулятор.

НЕ ХВОРІЙТЕ !

=====
Захар Мілютін
11 год ·
На першій світлині скрін з сайту Міністерство охорони здоров'я України щодо залишків на його складах вакцин.

За посиланням аналіз цих залишків від провідного українського імунолога.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2359294287463284&id=100001482061653&hc_location=ufi

Автор аналізу серед іншого дивується:
"Что должно произойти, чтобы удалось привить детям от 7 лет, подросткам и взрослым до истечения срока годности (2,4 млн. доз закуплены в конце 2017 года, годность - май 2020, 4,1 млн, закуплены в конце 2018 года, годность - апрель-май 2021) 6,5 миллионов доз? Эпидемия дифтерии."

Думаю, що помиляється.
Епідемія (справжня) не потрібна.

Щоб позбутись залишків малоефективних, небезпечних та здебільшого застарілих псевдо-профілактичних ін'єкцій достатньо традиційно запустити через ЗМІ, бюрократів та комерційних блогерів чергову хвилю істеричного залякування.

Переконатись, що над цим вже працюють можна на другій світлині (скрін-шот з поста-звернення в заснованій та фінансуємій виробниками вакцин спільноті "Батьки за щоб іще вколоти").

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2060687.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, беспредел, здоров'я, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments