Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Росія отримає нову військову базу в Криму

Олександр Данилюк

За камуфляжним лементом шановні українські мілітаристи прогавили появу нової російської бази на тілі нашої багатостраждальної Батьківщини.


В пятницю 10 вересня Міністр оборони Єжель заявив про намір України передати в оренду РФ полігону НИТКА в Криму


НИТКА - наземний випробувальний тренувальний авіаційний комплекс, перебуває в експлуатації з 1982 року. Він розташований на аеродромі Саки. Призначений для відпрацювання техніки зльоту і посадки літака на авіаносець. Комплекс є аеродромом зі сталевим льотним полем у вигляді корабельної палуби, обладнаний трампліном і аерофінішерами. Його габарити еквівалентні параметрам льотної палуби авіаносного крейсера Адмірал Кузнєцов.

Щоб було зрозуміло Адмірал Кузнєцов - це авіаційна група з 50 літаків та вертольотів по проекту: 26 × МиГ-29К або Су-27К, 4 × Ка-27РЛД, 18 × Ка-27 або Ка-29, 2 × Ка-27ПС. Зрозуміло. що авіаційний комплекс НИТКА розмірами палуби не обмежений, отже може бути базою для значно більшої кількості літаків. Щоб було зрозуміло на озброєнні ВВС України всього 36 СУ-27. про стан яких краще не згадувати.

Виникає кілька природних запитань:

1. Як поява цієї бази кореспондується з ст.17 Конституції України, яка забороняє розміщення іноземних військових баз на території України.
2. Як подібна щедрість кореспондується з "загостренням" україно-російських відносин(згадаймо першу газову війну - шоу, яке дозволило вийти на ринок горезвісній РУЕ).
3, Як ймовірний конфлікт на Близькому Сході кореспондується з спокійним сном мешканців півострова.
Tags: рассея, україна, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments