Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

СБУ, ГПУ та адвокати Павловського брехали про стан здоров'я вбивці


Хто замовив Катю Гандзюк?

Знайомтесь, це - організатор вбивства Каті Гандзюк - Ігор Павловський. Він офіційно звинувачується по справі Гандзюк. Він в Одесі, дивиться гру Динамо і Шахтаря. Ще взимку Павловський сидів в СІЗО. Але потім його випустили під домашній арешт з носінням електронного браслету "через жахливий стан здоров'я"..

Ігорю було дуже погано в СІЗО - він не стояв на ногах, постійно падав і просто вмирав. Так нам брехали в СБУ. Так нам брехали в ГПУ. Так нам брехали адвокати Павловського. Бо "передсмертний стан здоров'я" ви бачите на фото. В Ігоря насправді все добре.

СБУ, ГПУ та адвокати Павловського брехали про стан здоров'я вбивці, щоб вивезти його з СІЗО додому. Щоб він жив нормальним життям, пив водочку і їздив на футбол, коли захочеться.

Він живе, а Катя не живе. Він дивиться гру Шахтаря та Динамо, а Катя не дивиться. Він фейково вмирав, а Катя реально вмерла.

Через "поганий стан здоров‘я" Павловський влітку вже двічі ухилився від допиту в суді. Але його "поганий стан здоров'я" дозволяє йому розважатись з друзями, все нормально.

І тепер у нас питання до СБУ, питання до ГПУ та питання до адвокатів Павловського. Ви зовсім кончені? Хоча, стоп, не відповідайте. Ми знаємо відповідь. Ви - наглухо кончені.

Тому дякуємо за цю відверту брехню. Принаймні, ми отримали чергове підтвердження, що ніяких правоохоронних органів в Україні не існує. Існують лише органи, які покривають вбивць.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2061100.html.
Tags: беспредел, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments