Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

блискуча кар'єра доктора Джулії мусить надихати не тільки пані Уляну, а й мільйони її колег

Захар Мілютін
Аби не перейматися ото долею Уляна Супрун (на першому фото) в разі призначення головою МОЗу пана Фельдшера достатньо ознайомитись з кар'єрними перспективами, які зазвичай відкриваються перед відставними держпосадовцями від здоров'я на другій(?) батьківщині пані Уляни в США.

Я на початку липня вже постив про пана Scott Gottlieb, що останні два роки очолював американську Агенцію з харчів та ліків (FDA) і одразу після відставки увійшов в раду директорів фармкомпанії Pfizer - одного з чотирьох головних світових виробників вакцин.
https://bit.ly/2LP5zS7
І що за останні 38 років КОЖЕН очільник FDA за єдиним виключенням залишаючи Агенцію аналогічно "знаходив себе" в радах директорів фармкорпорацій з дуже нескромною навіть за американськими мірками з/п.

Але шукати собі "рол-модел" серед хлопів для сучасної жінки - ганьба.

Тим більше, коли у новітній американській історії є такі персонажі як Dr. Julie Gerberding (на другому фото).

Ця пані 7 років з 2002 по 2009 очолювала Центр контролю захворювань (CDC).

За її каденції було значно розширено американський вакцинний календар.

Вона особисто, змушувала науковця Уільяма Томсона (згідно його власних свідчень і переданих пізніше в Конгрес матеріалів) фальсифікувати дослідження по зв'язку щеплення КПК з аутизмом з метою цей зв'язок перетворити на "статистично незначний".

Вона організувала спрощену і прискорену процедуру ліцензування для сумнозвісного жахливим побічками ПВЛ-щеплення Гардасіл.

Вона запровадила в CDC практику щорічних істерично-залякувальних піар-кампаній для збільшення обсягів реалізації малоефективних та небезпечних вакцин від грипу.

І у 2009 вона успішно перейшла на посаду голови вакцинного відділення найбільшої американської фармкомпанії Merk з зарплатнею близько 2,5 млн дол на рік та трохи вищім додатковим бонусом акціями компанії.
https://reut.rs/2Ze4rdY

А у 2018-му вже на своїй новій посаді пані Julie Gerberding було визнано "Жінкою року" за версією Асоціації бізнес-жінок галузі охорони здоров'я (Healthcare Businesswomen's Association (HBA).
https://bit.ly/2GzQwHX

Впевнений, що блискуча кар'єра доктора Джулії мусить надихати не тільки пані Уляну, а й мільйони її колег в США і по всьому світу.
Усі вони повинні розуміти, що півтора мільйона дітей-аутистів та 54% від усіх американських школярів з хронічними діагнозами (астма, діабет, нейророзлади та важкі форми алергій), що залишила після себе ця пані, є для подальшої кар'єри в галузі "здоровёя" мало релевантними.

Важливою є динаміка обсягів збуту медичних препаратів.
І в першу чергу - "профілактичних".
Тобто тих, де голодні родини членів рад директорів та акціонерів фармкорпорацій не повинні чекати, коли пацієнт вже нарешті захворіє.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2061765.html.
Tags: діти, здоров'я, піар, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment