Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Політічєская рєпутація - продукт скоропортящійся))

Антін Мухарський
На початку 2000х я працював на телеканалі ІНТЕР (був популярним російськомовним телеведучим, Тайд, Шалений світ, Бадьорого ранку, Квадратний метр)), словом, ви в курсі, а хто нє, то шо було, те було....
Політикою я тоді не цікавився. Заробляв гроші, розвлікав заможну публіку, був в тренді і на гламурі, понтувався, вів трохи розгульний спосіб життя, - карочє за нинішніми мірками - ідеальний народний депутат від ЗЕ - слуга народу))
І от якось до мене звернулося керівництво телеканалу змодерувати для молодняка СДПУ(о) політичний тренінг, на кшталт: відбулися вибори до Верховної Ради і ви всі - народні депутати, що пройшли до парламенту.
Тренінг відбувався у Будинку вчителя, де в свій час засідала Рада часів УНР. В Президії - Кравчук, Медведчук, Зінченко і ще купа якихось знайомих на той час облич, чиї прізвища не зберіглися в історії.
'Політічєская рєпутація в Украінє - продукт скоропортящійся і завісіт от маси суб'єктівних факторов, начіная от коньюктури на ринкє углєворододов і заканчівая настроєнієм російского прєзідєнта' - приблизно так почав свою промову якийсь заїзжий модератор із Москви. Далі було ще цікавіше:
'Політіка - вєщь абсолютно бєзпрінципная. Тот кто склонен к рєфлєксіям, самокопанію, нє способєн іграть в командє для подобной місії нє годітся. Вашє главноє заданіє любой цєной, я почьорківаю ЛЮБОЙ, добіться, чтоби ваш законопроект бил проголосован. Для етого хороші всє срєдства - договорьонності, служєбниє связі, лічний авторітєт, а когда нужно компромат, подкуп, шантаж і дажє угрози фізічєской расправи. Всьо ето ми будєм моделіровать в етіх стєнах'.
І дійсно, потім упродовж трьох днів понад двісті п'ятдесят молодих людей, отримували знання як 'валити конкурентів', 'підкупати колег', 'задіювати чорний піар', 'впливати фізично і морально', 'працювати в комітетах', 'створювати та приймати проекти законів' 'голосувати по білому і по чорному'....
Але над усім цим тяжіла одна домінанта, яку тренери і коучі повторювали як мантру 'ДЛЯ ДОСТІЖЄНІЯ ЦЄЛІ ВСЄ СРЄДСТВА ХОРОШІ', а ще сміялися: 'когда кто-нібудь спросіт 'єсть ли у вас совєсть?' , смєло отвєчайтє 'єсть, но ми єю рєдко пользуємся'))
З середини все це нагадувало якийсь сатанинський шабаш з метою наїбати усе й усіх, не виключаючи одне одного і самих себе.
---(Далі вже відфонарний маразм Антіна та понос його думки Д.К.)
Я не знаю, що там зараз відбувається в Трускавці, але судячи з кількості кравчуків-медведчуків на українських каналах, та риторики багатьох новообраних народних депутатів з того далекого 2002го року не багато що змінилося.
Здається нових слуг народу знову в пришвидшеному темпі вчать як найобувати всіх нас і одне одного за допомогою новітніх технологій.
Отака асоціація виникла сьогоднішнього вечора.
Друзі, будьмо пильними!!
Всім цьом))))


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2062262.html.
Tags: история, медведчук, подонки, прдоны, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments