Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ХРОНІКИ ІНФОЕПІДЕМІЇ

Sergiy Dibrov
Як і передбачалося, одним з перших інфоепідемію дифтерії та правцю розпочала програма "ТСН" на каналі "1+1".

Ще у понеділок вони смачно налякали українців джинсовим сюжетом за авторством Інни Лебеденко, Сергія Щекочихина та Данили Лисенка. ТСН, як завжди, вражає, зокрема своєю брехнєю. Так, на 2:10 Інна Лебеденко каже, що під час останньої епідемії, що була в 90-х роках, начебто "усі померлі не мали щелень".

Це є суцільною брехнею: на жаль, серед тих, хто тоді помер, були щеплені, були багаторазово щеплені, були нещодавно щеплені. Ось лише один приклад, одна цитата 1996 року:

"Д.м.н. Л.Чудная ... остановилась на анализе летальных исходов в 1995 г. Из 149 умерших взрослых привитых было 51 человек. 20 человек (13,4%) были привиты однократно, 23 человека (15,4%) - двукратно и 8 человек (5,4%) - трехкратно. Из 15 умерших, проживавших на территории регионов А, 6 человек были привиты во время проведения массовой иммунизации".
https://zn.ua/HEALTH/epidemiya_prodolzhaetsya.html

А брехня тим часом продовжується и нарощується. Так, сумнозвісне видання strana.ua лякає нас, що від дифтерії начебто помирає кожний десятий хворий.

Проте навіть чверть сторіччя тому, в першій половині сумнозвісних 90-х років, коли в Україні було зафіксовано 20 тисяч випадків, померли 696 людей. Тобто 25 років тому летальність дифтерії була на рівні 3.5%. Якщо з якогось переляку повірити виданню strana.ua і припустити, що летальність стала 10%, це означає лише одне: зараз лікувати хворих нема кому, нема де і нема чим. Тобто - схоже на те, що завдяки зусиллям "реформаторів" україньска система охорони здоров'я знищена вже цілком і остаточно.

Виявився ще один несподіваний симптом інфоепідемії: галюцінації. Люди починають бачити те, чого немає, і розповідати про те, чого не існує. Так, сімейний лікар О.С.Арцимович з Хмельницького побачила спалах дифтерії. Причому цей спалах був викликаний дуже небезпечним збудником - Олена Сергіївна встановила, що смертність від нього складає 90%.

Шановні друзі!
Бережіть себе і свої вуха від локшини, якою вас годують. І не забувайне: якщо вам брешуть, щоб примусити щось зробити, то ви стовідсотково маєте справу з шахраями.

І це стосується не лище щеплень, до речі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2062675.html.
Tags: здоров'я, подонки, сша, україна, щеплення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments