Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Можна не сумніватись, що НАБУ, яке «саджає», не буде розслідувати ніяке провадження щодо Гуцуляка

Volodymyr Boiko
Братіє і дружино, а пам’ятаєте, як у серпні 2016 року побились співробітники Національного антикорупційного бюро України та Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури (так званий «департамент Кононенка-Грановського»)? – Це коли директор НАБУ Артем Ситник, наляканий чутками, що Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження про обставини розкрадання Ситником 100 га землі під Києвом, влаштував незаконне спостереження за начальником цього Департаменту Володимиром Гуцуляком та його заступниками. Але прокурори викрили стаціонарний пост візуального спостереження, обладнаний Ситником у дворі будинку по вулиці Петлюри, затримали нишпорок і тоді директор НАБУ з санкції керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького відправив на визволення своїх співробітників загін спецпризначенців, озброєних антикорупційними шкарпетками по 400 грн.

Пригадали? – Тоді ще київський міський божевільний Дмитро Різниченко влаштував індивідуальний пікет під Генпрокуратурою з гаслом «НАБУ саджає, прокуратура катує», протестуючи проти затримання підлеглих Ситника, яких Гуцуляк, начебто, катував. Але невдовзі по тендітній психіці Різниченка був завданий нищівний удар: Ситник полюбив Гуцуляка й став настільки міцно дружити з ним проти Холодницького, що в лютому 2018 року ці два високих достойники спільними зусиллями навіть обладнали акваріум у кабінеті Назара Івановича прихованим мікрофоном.

Наслідки цієї дружби не забарились: Володимир Гуцуляк, який під орудою заступника генпрокурора Сергія Кизя нині очолює «Управління організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіальних управлінь Державного бюро розслідувань» (назву цього управління доводиться брати в лапки, щоби читач розумів, де вона починається й де закінчується), став чистим перед законом, як сеча Порошенка. Більш того: у червні 2019 року НАБУ закрило останнє кримінальне провадження відносно Гуцуляка. Провадження було зареєстровано ще в ті часи, коли Ситник любив Гуцуляка не так палко, як нині, а підставою для реєстрації в ЄРДР стала інформація, що дружина Володимира Казимировича роз’їжджає на автомобілі RAV4, який оформлений на такого собі Олексія Бушая. Усе б нічого – хай роз’їжджає, але Бушай – це тесть екс-керівника компанії «Нафтогазвидобування» Олега Семінського, якого, начебто, викрали та утримували впродовж 3 років бандити, найняті, за твердженням Семінського, колишнім власником Миколою Рудьковським (ця компанія, нагадаю, належала Нестору Шуфричу та Миколі Рудьковському, потім була продана Рінату Ахметову, а в 2015 році в Ахметова її намагався віджати Петро Порошенко). І автомобіль у дружини Гуцуляка з’явився якраз у той момент, коли Володимир Казимирович розслідував викрадення Семінського.

Так ось, після двох років розслідування НАБУ дійшло висновку, що Гуцуляк отримав подарунок від учасника кримінального провадження на законних підставах і декларувати цей подарунок не повинен. Справедливості заради зазначу, що САП скасувала постанову НАБУ про закриття кримінального провадження відносно Гуцуляка. Але й це не все: зараз Семінський обраний народним депутатом від партія «Слуга народу» по 205 округу в Чернігівській області й, сподіваюсь, йому доведеться розповісти журналістам, за яких обставин його тесть подарував Гуцуляку престижне авто.

Можна не сумніватись, що НАБУ, яке «саджає», не буде розслідувати ніяке провадження щодо Гуцуляка, який «катує», і справу закриє повторно. А з тим, щоби у Володимира Казимировича більше не виникало подібних проблем, він та його дружина з відома Ситника користуються фальшивими паспортами. Точніше – «паспортами прикриття».

Ще навесні 2016 року, коли Ситник і Гуцуляк не були такими друзями, як нині, «департамент Кононенка-Грановського» розслідував кримінальне провадження за фактом вимагання «Вовою-Мордою» (Дідух Володимир Степанович, відомий як спонсор Всеукраїнського об’єднання «Свобода») 2 млн. доларів у одного бізнесмена. Влітку 2016 року «Вову-Морду» вже мали затримувати під час передачі грошей, але операція зірвалась – як згодом виявилось, генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко попередив вимагача, щоби той не брав гроші, бо це – «підстава». Але доки тривало провадження, підлеглий Гуцуляка, слідчий з особливо важливих справ (прізвище не називаю, зазначу лише, що раніше він був заступником прокурора Дніпровського району Києва, а його батько працює в Інституті підвищення кваліфікації прокурорів), виніс під грифом «цілком таємно» постанову про захист двох учасників кримінального провадження, яким мали видати паспорти з іншими установочними даними. От тільки учасниками кримінального провадження стали не свідки чи потерпілі, а Володимир Казимирович та його дружина Оксана Володимирівна.

Цілком таємна постанова була відправлена на виконання в м.Хмельницький і невдовзі Гуцуляк Володимир Казимирович перетворився на Рожка Тараса Орестовича, 27 лютого 1971 року народження, що, начебто, народився в м.Хуст Закарпатської області, неодруженого, зареєстрованого за адресою: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 14/1, кв. 18, паспорт НВ732999, виданий Хмельницьким МВ УДМС. А його дружина стала Чижик Юлією Григорівною, 25 вересня 1979 року народження, уродженкою м.Хмельницький, неодруженою, зареєстрованою в м.Хмельницький по вулиці Залізняка, 30, кв. 4, паспорт НВ726444, виданий Хмельницким МВ УДМС. Далі подружжя Гуцуляків мало за цими паспортами отримати ще й паспорти громадян України для виїзду за кордон та посвідчення водія на нові прізвища.

До речі, недавно Артем Сергійович під час наради в НАБУ рекомендував підлеглим усіляко використовувати передовий досвід його друга Гуцуляка. Зі слів директора НАБУ, кілька місяців тому в Хмельницькому міськвідділі Управління Держміграційної служби стали шукати ці паспорти, оскільки Гуцуляк їх мав повернути після закриття кримінального провадження. Але, звісно, Володимир Казимирович паспорти залишив собі та дружині, натомість з Генпрокуратури в Хмельницький був відправлений «акт на знищення» документів.

Щоправда, в цій історії є нюанс: Гуцуляк має допуск до державної таємниці форми 2 й не може виїжджати за межі України без повідомлення про це в режимно-секретний орган. І навіть якщо він користується фальшивими паспортами з дозволу Ситника, це не убереже його від позбавленню допуску та, як наслідок, звільнення з органів прокуратури. Тому я рекомендую Артему Сергійовичу не ставати на згубний шлях Володимира Казимировича й не експериментувати з «документами прикриття».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2064343.html.
Tags: анализ, бойко, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment