Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Є така місцями містична теорія, що Україною керує регіон Січеславщини

Igor Lutsenko
Є така місцями містична теорія, що Україною керує регіон Січеславщини, бо там була Запорізька Січ, ракети СС-18 «Сатана» тощо. На відміну від Києва, боротьба за цей регіон не потрапляє в приціли телекамер, але зараз вона іде повним ходом.
Коли Зеленський звільнив з посади голови ОДА ставленика Порошенка Різниченка, нові керівники, щоб показати свою вдачу, вирішили на 10% демонстративно знизити ціну закупівель у контрагентів.
Чому на 10 – бо попередники стільки брали собі у вигляді чайових.
Але стара команда – стара закалка, і так просто не здається. Мені Фейсбук уже показує рекламу статей на сміттєвих сайтах, в котрих «розкривають» «злочини» нинішніх керівників області, на а бізнес-партнер Різниченка і Ложіна, бізнесмен Голік інтенсивно фігурує біля зелених дверей, сподіваючись проникнути у нову команду.
З огляду на командний хаос, у нього є всі шанси. Надихати може приклад, як у Зеленського у фракцію потрапив бізнес-партнер мого викрадача, кримінального авторитета Чеботарьова (про це як-небудь пізніше).

Зараз же я хочу гучно сказати: система президентських смотрящих, так званих губернаторів - зло. Якщо ми йдемо шляхом децентралізації, то децентралізувати треба саме їх. Треба повернути державній вертикалі функцію нагляду за законністю, а місцевим громадам надати можливість самостійно розпоряджатися власними активами.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2065914.html.
Tags: днепропетровск, порошенко, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments