Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В. Бойко на допиті в СБУ з приводу Киви та "теракту" проти 112. Не пожалкуєте

Volodymyr Boiko
У середу 31 липня 2019 року мій ранок розпочався з телефонного дзвінка:
- Альо, ета Владімір Бойко?
- Слухаю Вас
- Служба бєзапасності Украіни. Дєпартамєнт по защітє націанальнай гасударствєності. Тут нам слєдоватєль поручіл вас дапрасіть.
- Та не питання, я прийду, тільки давайте не завтра, бо завтра в мене етери, а, наприклад, у п’ятницю. А в якому провадженні Ви мене хочете допитати? Тільки не номер мені скажіть, будь ласка, а за яким фактом зареєстровано.
- Ви напісалі на фєйсбукє, што 112 канал мог абстрєлять Ілья Ківа. СБУ расслєдуєт дєло по факту абстрєла, слєдаватєль дал порученіє вас дапрасіть. Вас повєстка нужна?
- Я ж не Порошенко, щоби повістку вимагати. Текст протоколу мого допиту, щоби не витрачати час, я Вам заздалегідь приготую й прийду на допит з флешкою. Як краще протокол написати – у прозі чи віршами?

Чую, що співрозмовник починає сміятись.

- Передавайте привіт Андрущенку, якого вам у начальники призначили, і Дублику. І не забудьте, – додаю я, – запросити на допит перекладача з огляду на те, що Ви українською мовою не володієте.
- Нє валнуйтєсь, ми поручім дапрос каму нібудь грамотному.

2 серпня 2019 року о 10 годині я з’явився в Департаменті захисту національної державності СБУ й з відчуттям виконаного обов’язку допоміг правнукам Дзержинського в розкритті жахливого злочину. Ось текст протоколу мого допиту, який я завбачливо підготував:

***
Я є журналістом, з 1990 року працюю в жанрі правової журналістики та журналістських розслідувань. Зокрема, практично щодня беру участь у телевізійних передачах, публікуюсь у друкованих та Інтернет-ЗМІ, веду власний блог «Хроніки Українських Йолопів», розміщений у мережі Інтернету за адресою https://volodymyrboyko.com , а також сторінку в соціальній мережі Фейсбук, розміщену за адресою https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/.

13 липня 2019 року з повідомлень у засобах масової інформації я довідався, що в ніч з 12 на 13 липня 2019 року невідомою особою був зроблений постріл реактивною протитанковою гранатою по фасаду офісного будинку, розташованого за адресою: м.Київ, вул. Зоологічна, 4. Мені відомий цей будинок, оскільки на першому поверсі знаходяться студійні та технічні приміщення телеканалу «112. Україна», де я регулярно беру участь у інформаційних передачах.

Я звернув увагу на ту обставину, що постріл у фасад будинку на рівні 4-го поверху здійснений таким чином, щоби завдати мінімальної шкоди й ні в якому разі не поцілити в приміщення телеканалу, які знаходяться на 1 поверсі. Через це я висловив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук припущення, що постріл здійснив кандидат у народні депутати за списком партії «Опозиційна платформа – За життя» Кива Ілля Володимирович, з якими я раніше неодноразово перетинався під час телевізійних передач. Текст мого припущення розташований у мережі Інтернет за адресою: https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2321488504734601 .

Моє припущення базується на наступному. По-перше, Кива І.В. у моїй присутності під час передачі «Народ проти» на телеканалі ZIK заявляв, що він створить спеціальні загони, які будуть розстрілювати корупціонерів, при цьому він особисто вбиватиме осіб, причетних до вчинення корупційних правопорушень. А, як відомо, власником телеканалу «112. Україна» є народний депутат України Козак Тарас Романович, який з 1993 року перебував на державних посадах в органах податкової та митної служби й не міг у законний спосіб отримати доходи, достатні для придбання та утримування кількох телеканалів. Тому Козак Т.Р. та належний йому телеканал «112. Україна», на мою думку, цілком могли стати першою жертвою Киви І.В.

По-друге, Кива І.В. раніше публічно погрожував фізичною розправою народному депутату Льовочкіну Сергію Володимировичу, який є соратником, однодумцем і однопартійцем Козака Т.Р. і постійно бере участь у програмах телеканалу «112.Україна». Погрози фізичної розправи на адресу Льовочкіна С.В. Кива І.В. розмістив в мережі Інтернет на власному каналі на порталі Youtube за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=34YikrCkrjo .

По-третє, здорова на голову людина не стала б стріляти по фасаду будинку – цю безглузду провокацію міг вчинити лише Кива І.В., який є інвалідом другої групи в зв’язку з психічним захворюванням. Про те, що Кива І.В. страждає на розлад психіки мені стало відомо з вироку Октябрського районного суду Полтави від 24 грудня 2013 року в справі №1622/11616/2012, яким Кива Ілля Володимирович, 2 червня 1977 року народження, заступник начальника управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області, був засуджений за хабарництво згідно з ч.3 статті 368 КК України до покарання у вигляді штрафу в розмірі 10200грн. з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням повноважень представника влади в органах державної влади і органах місцевого самоврядування на строк 1 рік.

Вказаний вирок розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень за адресою: http://reyestr.court.gov.ua/Review/36372993 . Таке м’яке покарання суд пояснив тим, що Кива І.В. «перебував на лікуванні в Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні з діагнозом: наслідки черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості, є інвалідом 2 групи». Про нездатність обвинуваченого Киви І.В. адекватно сприймати дійсність додатково свідчила та обставина, що, як зазначено у вироку суду, Кива І.В. свою вину визнав не повністю, а лише частково, пояснивши, що він вимагав з підприємця 12 тис. грн., але встиг отримати на хабар тільки 5 тис. грн., оскільки решта грошей залишилась у брата Киви, який виступив посередником.

За таких обставин я цілком обґрунтовано припустив, що постріл по фасаду будинку, в якому розташований телеканал «112. Україна», здійснив саме Кива Ілля Володимирович.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2066533.html.
Tags: бойко, прдоны, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment