Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

простий спосіб, як зупинити Офіс президента в спробі узурпувати владу в Києві

Volodymyr Boiko

4 серпня 2019 року в студії телеканалу NewsOne я запропонував простий спосіб, як зупинити Офіс президента в спробі узурпувати владу в Києві та призначити «смотрящєго» за бюджетом і комунальною власністю територіальної громади.

Як ми пам’ятаємо, недавно Андрій Богдан зажадав звільнити Віталія Кличка указом президента з посади голови Київської міської державної адміністрації й призначити на його місце гендиректора телеканалу «1+1» Олександра Ткаченка. Ця ідея не оригінальна: точно так у 2010 році Янукович звільнив тодішнього київського міського голову Леоніда Черновецького з посади голови КМДА й призначив гауляйтера Попова. Це і стало найочевиднішим прикладом узурпації влади, оскільки, відповідно до рішення Конституційного Суду України від 25 грудня 2003 року, президент зобов’язаний призначати головою КМДА лише столичного мера, обраного киянами. Причиною є те, що через відсутність київського міськвиконкому КМДА виконує повноваження виконавчого органу Київради, розпоряджається бюджетом і майном міста, а, відтак, очолювати КМДА може лише людина, уповноважена на це територіальною громадою.

Так ось, щоби заспокоїти апетити Богдана, треба всього-на-всього домогтись від начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, який не знає чим зайнятись і весь свій робочий час віддає прослуховуванню кабінетів суддів Окружного адміністративного суду Києва, розслідувати невиконання Януковичем і Поповим рішення Конституційного Суду України (санкція частини 4 статті 382 КК України передбачає за це до 8 років позбавлення волі). І тоді подивимось, що скаже приватизована Богданом Генпрокуратура – мав право Янукович призначати в столицю гауляйтера чи, все ж таки, кияни не позбавлені конституційного права здійснювати в своєму місті місцеве самоврядування?

Напевно, я подам в Генпрокуратуру таку заяву та примушу Горбатюка й Ко відволіктись від прослуховування кабінетів суддів і зареєструвати відповідне кримінальне провадження.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2069005.html.
Tags: анализ, бойко, зеленский, київ, кличко, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments