Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Давид Арахамія – людина без середньої освіти

Volodymyr Boiko
Керувати фракцією «Слуга народу» у Верховній Раді буде компаньйон скандального відомого Бірюкова Давид Арахамія – людина без середньої освіти й з репутацією дрібного шахрая.

Свій шлях до Верховної Ради мешканець Миколаєва Давид Арахамія розпочав у березні 2014 року, коли разом з уродженцем Миколаєва Юрієм Бірюковим відкрив в Інтернеті сторінку для збору грошей на потреби 79-ї десантної бригади. Фортуна повернулась до наших героїв передом: Бірюков за кілька місяців погасив борги й відновив свій бізнес (про цього пройдисвіта я вже розповідав: https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2310641905819261), а Арахамія в жовтні 2014-го став радником міністра оборони Гелетея (Бірюков одночасно отримав призначення на посаду помічника Гелетея з питань речового забезпечення Збройних Сил України) та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

Про те, що впродовж чотирьох років під дахом Міністерства оборони чудив цей «волонтерський десант», можна написати роман, а ще краще – обвинувальний акт. Але влітку 2019 року шляхи двох соратників по нелегкому волонтерському бізнесу розійшлись: Бірюков став непрохідним кандидатом у народні депутати за списком партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка, а далекоглядніший Арахамія, який попередні роки оспівував Петра Олексійовича, раптом опинився на 4-му місці в партійному списку «Слуги народу». Ба більш того, Арахамія вже оголосив себе майбутнім керівником фракції й розповів, як він за допомогою штучного інтелекту контролюватиме підлеглих депутатів, щоби вони, не приведи боже, не проголосували на власний розсуд.

Що-що, а штучний інтелект Арахамії, дійсно, може знадобитись, оскільки він не здатний вивчити українську мову, хоча й безуспішно навчався в середній школі №36 Миколаєва. З цього приводу 12 липня 2019 року в передачі «Народ проти» на телеканалі ZIK я намагався пояснити пану Арахамія, що вільне володіння українською мовою передбачено програмою за курс середньої школи. І якщо йому батьки купили атестат про середню освіту, то це ще не означає, що вона в нього є.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2069604.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments