Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кадрові граблі. Серія 4

Volodymyr Boiko
Майбутні генеральний прокурор Руслан Рябошапка 6 серпня 2019 року в інтерв’ю 24 каналу поділився своїми творчими планами та репертуаром на наступний сезон.

Передусім пан Рябошапка вважає за потрібне ліквідувати єдиний працездатний підрозділ прокуратури – військову прокуратуру. І то вірно: згорів сарай – гори й хата. Натомість Руслан Георгійович висловив своє захоплення роботою «борців з корупцією», прямо так і заявивши в інтерв’ю: «наразі немає невдоволення роботою Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою».

При цьому Рябошапці не завдає жодних незручностей та обставина, що зараз директора НАБУ судять у Сарненському райсуді Рівненської області за скоєння ним корупційного правопорушення, а за майже чотири роки існування НАБУ (перші детективи приступили до роботи 16 вересня 2015 року) цей видатний орган, на утримання якого вже витрачено понад 3 млрд. грн., завершив розслідування лише кількох десятків проваджень – головним чином, щодо голів селищних рад, рядових слідчих і кількох суддів низової ланки, викритих СБУ на дрібних хабарах. Натомість ЗМІ переповнені інформацією про кричуще хабарництво керівників НАБУ, продаж справ і участь у найбрудніших корупційних оборудках.

Останній приклад: наразі в НАБУ розслідується кримінальне провадження щодо зловживань у енергетичній сфері, фігурантом якого є колишній керівник компанії «Енергомережа» Дмитро Крючков. Під час обрання запобіжного заходу 17 квітня 2019 року Крючков розповідав у суді, що він свого часу був змушений заплатити Ситнику 500 тис. доларів і за фактом вимаганням директором НАБУ хабарів з керівників компанії «Енергомережа» було навіть розпочато кримінальне провадження в Генпрокуратурі. Але майбутній генпрокурор Рябошапка не вважає, що за таких обставин слід забрати справу відносно Крючкова з НАБУ й заради об'єктивності визначити підслідність за іншим органом досудового розслідування. Натоміть розпатякує про успіхи Ситника в подоланні корупції й пророкує успішну роботу Вищого антикорупційного суду: «у якомусь документі із зобов'язаннями України вказано, – заявив Рябошапка в інтерв’ю, – що до кінця року має бути 20-25 вироків винесено ВАСУ. Побачимо. Думаю, це реально».

«Якийсь документ» із зобов’язанням держави стосовно кількості обвинувальних вироків – це круто. Тепер зрозуміло, чому Міжнародний Соломонів університет, де Рябошапка отримав кваліфікацію «фахівець з правознавства», ще в 2014 році був визнаний Міністерством освіти України таким, чиє подальше функціонування недоцільне через «очевидну невідповідність ліцензованим умовам». Втім, якщо Руслан Георгійович не буде п’яним бешкетувати в аеропорту Франкфурта, як нинішній генеральний, прости господи, прокурор – це вже добре. А всім іншим нас не здивуєш.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2073916.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment