Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мова йшла саме про іноземців - про громадян Туреччини кримськотатарського походження

Andrii Klymenko
Друзі-журналісти, в такі часи ну дуже важлива об'єктивність, незважаючи на емоції! А то дехто навіть мене налякав заголовками)) Не було і немає ніяких дозволів на відвідання окупованого Криму громадянами України, як вчора-сьогодні розганяють деякі ЗМІ. Використовувати ситуацію в Криму для маніпуляцій ми, пардон, як профі в цих питаннях, вважаємо неприпустимим нікому - ні друзям, ні ворогам.

Мова на зустрічі з кримськотатарською діаспорою Туреччини у виступі В. Зеленського йшла саме про іноземців (в цьому випадку - про громадян Туреччини кримськотатарського походження, які хочуть відвідати родичів і не хочуть порушувати українські закони), громадянам України не потрібний жодний дозвіл.

Читаємо першодерела :) Справа в тому, що іноземцям, які не хочуть порушувати закони України і їхати до окупованого Криму через РФ, дозволи видаються через СБУ та МЗС по складній та тривалій процедурі. І нам насправді важливо, щоб кримські татари з Туреччини, іноземні журналісти та правозахисники могли їздити до окупованого Криму.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2074491.html.
Tags: зеленский, крим, піар, свобода змі, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments