Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кисо обиделось...

Igor Lutsenko
Я тут живу у своїй фб-бульбашці і не знаю, що десь у паралельній реальності, у проросійського пропагандиста Шарія пригоріло від того, що я оцінив його партію як проросійську – Шарій з цього приводу почав шипіти і кидатися лайном, у звичній для вати манері. Мені це дивно, бо кричить він так, ніби для його аудиторії та його особисто проросійськість – щось погане.

Ну що ж, питали – відповідаю)

Шарій дійсно харчується здебільшого з рук оточення Януковича, котре пережило нелегкі часи вигнання в Росії та кримінального переслідування. Провідну роль тут грає родина екс-регіоналів Кацуб, котрі при Баті, зокрема, розкрадали Нафтогаз.

Молодший Кацуба, Олександр, за даними журналістів, переховувався деякий час у Москві, аж поки не домовився за круглу суму з найгуманнішим з усіх генпрокурорів Луценком.

Шарій масштабно розводить своїх клієнтів – вочевидь, переконав недалеких спонсорів у великих політичних перспективах партії свого імені, і качає гроші з Кацуб десятками мільйонів.

Я зі сміхом спостерігаю, як у тупуватих політичних телеграм-каналах, пов’язаних з політтехнологами, щоб обслуговують екс-януковичів, перед виборами активно мусували тези про височенний рейтинг «партії Шарія» і про те, як цю партію гноблять соціологи, цей рейтинг приховуючи. Олександр Кацуба включив до партії Шарія під №11 і під №14 відповідно свою екс-дружину Тетяну Гузенко і матір Наталію Гордієнко, з чого можна зробити висновок, що він таки повірив, і що такий тупий разводняк Кацуб з боку Шарія спрацював.

PS А мені це все подобається. Регіоналів роззувають на гроші, при цьому платять пропагандистам без вищої освіти, а не комусь розумному)Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2075960.html.
Tags: подонки, прдоны, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments