Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Іван Дзюба: Юлію Тимошенко переслідують гірше, ніж за радянських часів

Герой України, академік Національної академії наук України, відомий літературознавець, громадський і культурний діяч Іван Дзюба переконаний, що кримінальна справа, порушена стосовно лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, є сфальшованою.

"Загальне враження від суду у мене сумне. За радянських часів (коли судили і мене за книгу "Інтернаціоналізм чи русифікація?") влада все ж дотримувалася законодавства. Яке воно було, то інша справа. Звісно, справи були політичними. Але суд виходив з букви закону. Тепер суд не лише фальшує справу, але й повністю нехтує законом. Те, що справа Тимошенко є політичною, визнав увесь цивілізований світ. З Тимошенко борються, як з головним опозиціонером", - сказав Іван Дзюба, який прийшов підтримати Юлію Тимошенко на засідання Печерського районного суду.

Герой України заявив, що судовий процес проти екс-прем'єра є вкрай незаконним та непрозорим. "Якщо влада хотіла розпочати боротьбу з корупцією, як вона каже, то необхідно було починати з реальних корупціонерів, а не з Тимошенко. Також необхідно все це здійснювати публічно, виключно за законом. А так ми бачимо зразок політичного переслідування, ще гірший, ніж було за радянських часів", - наголосив він.

tymoshenko.ua
Tags: беспредел, тимошенко, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments