Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сергій Горбатюк просто не має часу займатись своїми прямими службовими обов’язками

Volodymyr Boiko
Нарешті стало відомо, чому за майже 5 років бурхливої діяльності Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури, яке було створено для розслідувань «справ Майдану» та злочинів владної верхівки часів Януковича, так і не вдалось покарати жодного високопосадовця або, бодай, встановити, хто ж розстрілював учасників акцій протесту й силовиків у центрі Києва в січні-лютому 2014 року. Виявляється, керівник цього Управління Сергій Горбатюк просто не має часу займатись своїми прямими службовими обов’язками, оскільки обслуговує найбрудніші корупційні схеми 5-го президента Порошенка (чого лише варта спроба закрити кримінальне провадження про викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка в обмін на продаж Порошенку екс-міністром Захарченком телеканалу «112. Україна») та разом з директором НАБУ Ситником місяцями стежить за суддями Окружного адміністративного суду Києва, які відмовляються «лягати» під призначену Порошенком Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Не маючи жодного відношення до конфлікту між суддями ОАСУ та ВККСУ, Горбатюк впродовж 7 місяців, з січня 2019 року, забезпечував Ситнику можливість проводити щодо суддів негласні слідчі (розшукові) дії та 4 рази звертався до апеляційного суду з проханням надати Оперативно-технічному управлінню НАБУ прослуховувати кабінети ОАСК, мотивуючи це тим, що без цього неможливо розкрити масові вбивства на Майдані. А коли від Порошенка надійшла вказівка терміново вилучити з Окружного адміністративного суду Києва матеріали адміністративних справ, стороною в яких є Вища кваліфікаційна комісія суддів або її члени, Горбатюк, миттєво вийшов з відпустка й 25 червня 2019 року організував відповідне клопотання – тільки не в Печерський районний суд Києва, як це передбачено законом, бо жодний столичний суддя таке клопотання не задовольнив би ні за які гроші. Винести ухвалу про проведення обшуку та вилучення з ОАСК нерозглянутих справ, погодилась лише суддя Деснянського районного суду Чернігова Людмила Самусь. Ось, будь ласка, ухвала, на підставі якої 26 липня 2019 року Ситник і Горбатюк проводили трус в Окружному адміністративному суді Києва.

Почитайте уважно, чим, насправді, займається Управління спеціальних розслідувань замість розслідування «справ Майдану».
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2077543.html.
Tags: бойко, история, майдан, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments