Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

не вимагай і не очікуй від московита більшого, ніж від московита

Алі Татар-заде
золоте правило - не вимагай і не очікуй від московита більшого, ніж від московита. Це реалія, яку треба враховувати який би дружній та демократичний і навіть “просунутий” не був московит. Поодинокі виключення є, але вони кожний раз базуються на індивидуальних і навіть родоводних передисторіях та не впливають на картину.
В чотирнадцятому я спілкувався з ліберал-московитами на тему - “От нафіга ви приїхали на свій ж РФ-рендум? Спостерігачи? Ви шо, курва, не розумієте, що своїм спостеригацтвом додаєте картинку про “вільність” вибору, мовляв, а шта, а от там були навіть незавісімиє наблюдателі”.
- Ой, ай, ми хтєлі псматрєть, наскольк працеси ствєцтвуют дмкртчним стндртам.
- Ви уху їли? Відкрийте конституцію України та конституцію АРК і за три хвилини дізнаєтесь, “наскільки соответствуют”.
- Ну, ми сматрєлі, там всьо ніадназначьна.
- Та ви точно уху їли. Там це прямо заборонено. Шо неясно?
- Акакже народнає волєізліяніє. А праванавибар.
- Чуваки, ви та ваш фюрер поставили на РФ-рендум всього два вапріса: 1) Крим виходить зі складу України та приєднується до РФ, 2) Крим виходить зі складу України та стає незалежною державою. Про другий пункт ще було “офіційне роз’яснення”, що в разі перемоги другого Крим як незалежна держава все одне, негайно, подає заявку на вступ до РФ. Ви тут бачите десь вибір? Серйозно?
Ніпанімалі.
Виправдовувалися, що провели якісний моніторінг і зробили “ніутішитільниє вивади”, що рф-рендум “дальок ат стандартав”.
Сьогодні їх гамселять вже четвертий тиждень на Московії щосуботи - і коли зойкають, ті самі, я їм кажу що нема чого зойкати, це екс-украйнскій беркут зробив своє праванавибар, звіздити їх чи не звіздити. Він робить з ними зараз те саме, що раніше зробили з нами.
До слова, я давно мав данні про експерименти з пригнічення інтернет-сигналу на великім радіусі, про навчання з такого в окупованому Криму.
Казав їм, щоб вони десь там здійняли розголос - це реально може когось заковбасити, бо всі тепер повернуті на етіх штучках і доба без інтернету для них кошмар.
Ці ж московити казали мені що це фантастіка, або що це нереально, громоздко, затратно і безсмислене.
Нічо, тепер їх щосуботи гамселить екс-украйнскій беркут, а вони не можуть відіслати стрімом, бо весь радіус веб-блокований.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2081490.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments