Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

уся історія, в яку втягнули Гримчака, була повністю вигадана в НАБУ

Volodymyr Boiko
Друзі мої, якщо Ви думаєте, що інтелектуальний рівень директора НАБУ Артема Ситника та начальника Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка обмежується лише їх здатністю влаштувати провокацію хабара й затримати заступника міністра Гримчака в справі про замах на вбивство Тетяни Чорновол, то Ви помиляєтесь. Річ у тім, що ані НАБУ, ані підрозділ Горбатюка, які влаштували це непересічне дійство, взагалі не мають відношення до «справи Гримчака», а в справі на момент затримання навіть не був призначений прокурор.

Як стало відомо завдяки «Судовому репортеру», гроші Гримчаку для передачі у Верховний Суд через заступника генпрокурора Анжелу Стрижевську запропонував агент НАБУ, який регулярно виступає заявником по аналогічних справах. Від себе додам, що цей «потерпілий» Максим Святненко перебуває на зв’язку в заступника начальника відділу «К» ГУ СБУ в Києві та Київській області Олександра Білоуса й саме на завдання Білоуса бере участь у провокаціях злочинів спільно з НАБУ.

Як і у випадку з Бориславом Розенблатом, уся історія, в яку втягнули Гримчака, була повністю вигадана в НАБУ з розрахунку на його тупість, жадібність і дружбу з Луценком – щоби Гримчак заковтнув гачок, під запис сказав, що він згоден передати гроші Стрижевській й на цій підставі взяти в суді дозвіл на встановлення мікрофонів у кабінеті Стрижевської та Луценка. Але, враховуючи явну незаконність подібної операції (за провокацію неправомірної вигоди ст.370 КК України передбачає покарання для правоохоронців до 7 років позбавлення волі), Ситник не наважився зареєструвати відповідне кримінальне провадження. Натомість була вчинена кричуща фальсифікація – для отримання дозволу на проведення НСРД використані витяги з ЄРДР по зовсім іншому кримінальному провадженню, до якого ані НАБУ, ані управління Горбатюка не мали жодного відношення – це справа про замах на вбивство Тетяни Чорновол, розпочата МВС України ще 4 лютого 2014 року.

Оскільки в Управлінні Горбатюка вкривались пилом залишки цієї справи (у провадженні вже був вирок, а в Генпрокуратурі залишились ті документи зі справи, які не були направлені до суду й не мали доказової сили), 19.07.2019 року на пропозицію начальника відділу Олексія Донського заступник генпрокурора Сергій Кізь виніс постанову про зміну підслідності й визначив новий орган досудового розслідування в «справі Чорновол» – слідчий відділу УСБУ в Чернігівській області, щоби не засмічувати архів Генпрокуратури. Ніякого іншого органу досудового розслідування в цій справі немає – ані НАБУ, ані управління Горбатюка.

Саме витяги з цього провадження підкладались під «негласки», а Гримчак був затриманий «за шахрайство», коли з’ясувалось, що він не мав жодних контактів зі Стрижевською, яка 12 серпня 2019 року пішла у відпустка й, взагалі, планує звільнятись з Генпрокуратури.

На момент внесення до суду клопотання про арешт Гримчака в справі не було навіть прокурора. Ось статус провадження станом на 15.08.2019: органом досудового розслідування є лише слідче управління УСБУ в Чернігівській області, процесуальне керівництво має здійснювати прокуратура Чернігівської області, прокурор не призначений, ніякої «спільної слідчої групи з представників Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України за процесуального керівництва прокурорів відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії ГПУ», про яку пише НАБУ на своєму сайті, у справі немає.

Виникає запитання: коли будуть взяті під варту Ситник, Горбатюк, Донськой і прокурор Приходько?Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2083428.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, україна
Subscribe

 • на рівні дна

  Артур Харитонов Доки громадянське суспільство допомагало СБУ виконувати свої функції щодо Басти, у окупованій Ялті китайські співаки та інші…

 • Станислав Кукарека · Пра аналогии - 4

  Как я уже писал в предыдущих частях "успехи первых пятилеток" и прочая "индустриализация" происходили во многом на фоне (и благодаря) специфической…

 • Стає зрозумілим механізм ціноутворення в Нафтогазі

  Alexey Kucherenko Це фрагмент з інтерв’ю пана Коболєва. Стає зрозумілим механізм ціноутворення в Нафтогазі. Якщо слідувати такій логіці - «для…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments