Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В нормальній країні й Бужанський, і Духніч працювали б відповідно до свого освітнього статусу

Volodymyr Boiko
У російських братів черговий скандал: тупий баран Бужанський, не здатний засвоїти науки за курс середньої школи й вивчити українську мову, назвав тупу вівцю Духніч, яка не здатна засвоїти науки за курс середньої школи й вивчити українську мову, тупою вівцею. Я вибачаюсь, а як треба було називати Духніч – гострою вівцею?
Переконаний, що тов. Бужанському й мадам Духніч треба не образи один одному висловлювати, а разом подякувати волелюбному українському народові. Бо в нормальній країні й Бужанський, і Духніч не мали б можливості розповідати публічно, хто з них тупіший, а працювали б відповідно до свого освітнього статусу – вантажником чи санітаркою в лікарні разом з іншими мігрантами, які не володіють мовою місцевою населення.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2085788.html.
Tags: дебилы, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments