Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

рекомендую пошукати аналогічну апаратуру в кабінеті генерального, прости господи, прокурора

Volodymyr Boiko
30 хв. ·
Я давно так не веселився. За повідомленням прес-секретаря генерального, прости господи, прокурора Лариси Сарган «в суботу у службовому кабінеті заступника Генерального прокурора було виявлено несанкціоновані прослуховуючі спецзасоби. На місце була викликана слідчо-оперативна група СБУ, яка зафіксувала даний факт. Ми пов’язуємо це із тим, що саме цей заступник – Анжела Стрижевська – є керівником прокурора, який підтримує адмінпротокол по А.Ситнику.Для санкціонованого прослуховування кабінету одного з керівників ГПУ необхідний дозвіл або від заступника Генпрокурора, або від самого Генерального прокурора. Відповідно, у даному випадку мав би бути дозвіл від керівника САП-заступника Генпрокурора. Натомість жоден із заступників ГПУ, Генпрокурор чи керівник САП таку «прослушку» не санкціонували».

Я про це сказав в етері 4-го каналу ще 15 серпня – у кабінеті Стрижевської були встановлені засоби негласного зняття інформації з санкції слідчого судді Чернігівського апеляційного суду. Клопотання погодив прокурор Володимир Приходько на проханням директора НАБУ Артема Ситника й за прямою вказівкою начальника Управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка. Дозвіл на проведення НСРД відносно Анжели Стрижевської був отриманий шляхом примітивної фальсифікації матеріалів кримінального провадження 12014000000000046 від 4 лютого 2014 року, яке була зареєстровано в МВС України за фактом замаху на вбивство Тетяни Чорновол 25 грудня 2013 року. Точніше, Ситник, Горбтаюк і Приходько скористались витягами з ЄРДР по цьому провадженню, щоби обманути суд і отримати ухвалу з дозволом на проведення НСРД.

Більш того, рекомендую пошукати аналогічну апаратуру в кабінеті генерального, прости господи, прокурора. Також рекомендую провести виїмку документів у режимно-секретному відділі Чернігівського апеляційного суду – там з десяток ухвал на проведення НСРД відносно високопосадовців, виданих Горбатюку, Приходьку та Ситнику. До речі, я вже читав протоколи проведення НСРД відносно Стрижевської – нічого цікавого.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2085976.html.
Tags: бойко, дебилы, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment