Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Раніше його чомусь все влаштовувало

Volodymyr Boiko
Оголошений у розшук по справі «Роттердам+» екс-голова НКРЕКП Дмитро Вовк написав на своїй Фейсбук-сторінці, що він не готовий повертатись в Україну, «поки голова офісу президента керує НАБУ, САП та судовою системою».

З такої нагоду зазначу, що керівник Офісу Президента керує не лише НАБУ та суддями, а також Державним бюро розслідувань, Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури, Управлінням СБУ в Чернігівській області й відділом «К» Головного управління СБУ в Києві та Київській області. Але хіба за часи Порошенка було по-інакшому? От тільки я не пригадую, щоби пан Вовк раніше обурювався тим, що Україна становить собою феодальну державу з владою, не розподіленою на незалежні гілки. Раніше його чомусь все влаштовувало.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2086477.html.
Tags: менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments