Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

беріть коментарі з вузькофахових тем лише в тих, хто на них розуміється

Volodymyr Boiko
12 год ·
15 серпня 2019 року, коментуючи в студії «4-го каналу» затримання заступника міністра Юрія Гримчака, я намагався докладно розповісти, що ж трапилось насправді й навіть неодноразово підкреслював, що Гримчак потрапив у халепу виключно через свою дурість, жадібність і давню дружбу з генеральним, прости господи, прокурором. І що треба шукати пристрої для негласного отримання інформації в кабінеті заступника генерального прокурора Анжели Стрижевської – саме вона була об’єктом провокації, вчиненої директором НАБУ Артемом Ситником. Але, звісно, мене не почули, оскільки ведуча постійно намагалась з’ясувати в інших учасників передачі – відомого політолога та колишніх співробітників СБУ – міжнародно-політичний аспект затримання Гримчака (можна подумати, що Гримчак – це якийсь політичний діяч) та той образ України, який тепер будуть створювати в російських ЗМІ.

І ось 19 серпня 2019 року прес-секретар генерального, прости господи, прокурора практично слово в слово повторила те, що я говорив 4 дні тому й що не хотіли почути ведучі жодного з телеканалів, де я 15 серпня коментував затримання Гримчака: дійсно, у кабінеті Стрижевської виявлені засоби негласного отримання інформації; дійсно, ці засоби були встановлені Оперативно-технічним управлінням НАБУ; дійсно, дозвіл слідчого судді на проведення НСРД відносно заступника генпрокурора отриманий шляхом брутальної фальсифікації «справ Майдану»; дійсно, прихований мікрофон у кабінеті Стрижевської був встановлений з метою збору компромату та шантажу заступника генпрокурора в зв’язку з тим, що підлегла Стрижевської бере участь у розгляді в Сарненському районному суді двох адмінпротоколів про скоєння Ситником корупційного правопорушення.

Тому хочу звернутись до всіх журналістів-телевізійників. Якщо Ви й далі будете плодити інформаційний шум, якщо Ви й далі запрошуватиме політологів – нехай навіть високофахових – для коментування негласних слідчих (розшукових) дій, а, наприклад, у мене намагатиметесь брати коментар стосовно футболу чи медицини, то вас не називатимуть інакше, як «тупі вівці». Вчіться працювати професійно, не шукайте політологічний аспект у тих провокаціях, які влаштовує Ситник, і беріть коментарі з вузькофахових тем лише в тих, хто на них розуміється – шкодуйте етерний час і терпіння глядачів.

Ось, власне, передача, яка вийшла 15 серпня на «4-му каналі» тривалістю півтори години. Подивіться самі, скільки часу було відведено на дійсно важливу та корисну для глядача інформацію й скільки часу зайняла пустопорожня балаканина.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2086787.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, піар, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments