Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хто стріляв у Голосієво


Igor Lutsenko
ЗМІ дещо скупо подали інформацію про епічну перестрілку, котра відбулася вночі у Голосіївському районі Києва між Муніципальною вартою та «Лівим берегом» (не плутати з однойменним інтернет-виданням, це «охоронна структура», утім, котра не факт, що зараз має ліценцію).

З обох боків брали участь по кілька десятків чоловік, в тому числі озброєних вогнепалом. Сам бій тривав хвилини 3-4, почалося з ножів та травматів, далі пішла більш серйозна зброя. Говорять про 8 поранених у «Лівого берега» та 3 у муніципалів.

Привід називають сміховинний – нібито Муніципальна варта заважала функціонуванню напівлегальних кальянних у Голосіївському парку. Очевидно, що насправді це лише формальна причина для переділу впливу в столиці.

Насправді це – частина більш серйозного переділу.

Власне, я знаю це зокрема і тому, що одні і ті ж особи фігурували у цій перестрілці, а також у судовому засіданні Олександру Волкову в якості його групи підтримки. Нагадаю, Волкова прокуратура звинувачує у співучасті у моєму викраденні під час Майдану та у співучасті у вбивстві Вербицького. Щоразу, коли суд вирішує питання про подовження запобіжного заходу (тобто коли теоретично Волков може вийти з СІЗО), під суд з’являється група з 30+ спортивної статури молодих людей.

Тепер ці ж особи пішли переділювати Київ під себе. Напередодні у них була аналогічна «стріла» з іншим силовим угрупуванням – утім, тоді розійшлися без масштабного бою. Процес перерозподілу впливу зараз іде повним ходом.

Фінансує захист Волкова організатор та замовник мого викрадення Чеботарьов, котрий понині зберіг великий вплив на спиртову галузь. А з приходом нових політиків навіть деякі його друзі опинилися у депутатах 9-го скликання, а силове крило – ось так активізувалося.

Будемо далі боротися.

==========================
Невідомі особи здійснили збройний напад на співробітників муніципальної охорони у Голосіївському парку – Дмитро Загуменний
20 серпня 2019 року, 11:20
(https://kyivcity.gov.ua/news/nevidomi_osobi_zdiysnili_zbroyniy_napad_na_spivrobitnikiv_munitsipalno_okhoroni_u_golosivskomu_parku__dmitro_zagumenniy)
Минулої ночі при плановому обході території Голосіївського парку співробітники КП «Муніципальна охорона» помітили велике скупчення підозрілих осіб у чорній уніформі, які досить гучно щось з’ясовували між собою. При спробі чергового наряду дізнатися про причини зібрання, невідомі особи почали ображати муніципальних охоронців із застосуванням нецензурної лексики.

Як повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний, черговий наряд, керуючись інструкціями, одразу доповів про ситуацію оперативному черговому та своєму керівництву. Було прийнято рішення відправити до місця події двох чергових екіпажів групи швидкого реагування (ГШР).

«Після прибуття патрулів та керівництва, вони почали з’ясовувати обставини конфлікту з присутніми, однак невідомі особи здійснили напад на співробітників муніципальної охорони та відкрили стрільбу з вогнепальної зброї», – повідомив Дмитро Загуменний.

Він додав, що також невідомі особи здійснили постріл у бокове скло однієї з патрульних авто ГШР, внаслідок чого водій отримав поранення голови та був негайно госпіталізований до Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на цьому ж авто.

Крім того, старший охоронник чергового наряду отримав ножове поранення стегна.

Викликавши на місце події поліцейських, представники «Муніципальної охорони» надали правоохоронцям всю необхідну інформацію щодо учасників конфлікту. Тож невдовзі затримали п’ятьох активних учасників події, частині вдалося втекти з місця події на кількох автомобілях.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2087145.html.
Tags: беспредел, дебилы, київ, кличко, менты, податковий кодекс, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments