Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

на Дублику лежить відповідальне завдання – проконтролювати знищення оперативних справ

Volodymyr Boiko
Бачив учора генерал-майора Ярослава Дублика, заступника голови СБУ. Тобто, я його бачив, а він мене – ні, оскільки сидів спиною до мене за сусіднім столиком у вуличній кав’ярні біля Золотих Воріт. Це в Ярослава Анатолійовича улюблене місце для зустрічей з соратниками по інтригах, бо в кабінеті вести розмови незручно – не тільки тому, що їх можуть записати колеги з Управління внутрішньої безпеки СБУ та донести лейтенанту Баканову, але й через необхідність фіксувати прізвища гостей у Бюро перепусток.

А ви питаєте, звідкіля я знаю, що коїться в СБУ? Тут немає нічого складного – достатньо 2-3 години посидіти в сквері біля фонтану на виході зі станції метро «Золоті Ворота» й стане відомо, хто з ким зустрічається, що п’є та що обговорює. Так це я до того, що генерал-майор Дублик виглядає дуже задоволеним – лейтенант Баканов простив йому 4 трупи й навіть не став призначати службове розслідування через влаштовану Дубликом провокацію, коли 31 серпня 2015 року агенти СБУ організували масове заворушення й кидання гранати під Верховною Радою.

А чого Ярослав Анатолійович так метушиться й проводить зустрічі на відкритому повітрі – також зрозуміло. Оскільки лейтенант Баканов не просто повернув його в СБУ, а повернув з підвищенням (Дублик був вигнаний з посади начальника Департаменту захисту національної державності в лютому 2017 року за систематичне п’янство й повну професійну неспроможність), то тепер на Дублику лежить відповідальне завдання – проконтролювати знищення оперативних справ, які в ДЗНД вели відносно всяких там «боцманів» та інших російських нацистів з оточення Авакова. Арсен Борисович скоро буде керувати не тільки Нацполіцією чи Державною прикордонною службою, але й Службою безпеки України – на посаді віце-прем’єра з питань «силового блоку». А це означає, що від матеріалів на друзів його сина в СБУ мають залишитись тільки акти на знищення.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2089898.html.
Tags: аваков, бойко, конспирология, менты, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments