Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мова про суміжні з «Голобородьком» політичні сили

Igor Lutsenko
Новий уряд, його персональний склад може стати поворотною точкою рейтингу Зеленського. Якщо залишать Авакова і одіозних представників західних лобістів, то у свідомість навіть найвіддаленіших від політики виборців чинного президента таки потрапить тривожний сигнал – щось іде не так, нас знову кинули!

Звісно, це аж ніяк не буде означати, що мовчазний натовп звичайних українців почне поводитися, як істерична спільнота фейсбуку, кинеться у віртуальні ноги «лідерам думки» і просто тролям – мовляв, ви мали рацію, ми вас дарма не слухали, ведіть тепер нас! Зовсім ні. Ніякого грунту для реваншу попередників чи посилення радикалів не буде.

А буде просто імпульс для того, щоб обивателі, сильні своїми голосами на виборах, почали дивитися в бік інших політичних сил. Мова йде, звісно, не про опонентів Зеленського –ігнорувати їх будуть тим сильніше, чим гучніше ті кричатимуть «а ми ж казали!». Мова про суміжні з «Голобородьком» політичні сили – проросійські та помірковані. На місцевих виборах це вже може стати помітно.

І байдуже обивателям, хто там кого ким обзиває.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2090320.html.
Tags: аваков, вакарчук, здоров'я, зеленский, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments