Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Де справа й згинула разом з вкраденими грошима

Volodymyr Boiko
Читаючи інтерв’ю, які генеральний, прости господи, прокурор роздає домашнім журналістам з розповіддю про свої неймовірні професійні чесноти, не можу не поцікавитись: а коли, нарешті, Юрій Віталійович прозвітує про перебіг кримінального провадження 42018000000000627, зареєстрованого Генеральною прокуратурою 16 березня 2018 року за фактом розкрадання міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та його першим заступником Ігорем Гоцулом коштів державного бюджету?

Цитую матеріали справи: «Встановлено, що службові особи Міністерства молоді та спорту України, Державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних» (далі - ДУ «Укрспортзабезпечення») Міністерства молоді та спорту України (далі - Мінмолодьспорт), Всеукраїнських федерацій та суб'єктів господарювання, привласнили бюджетні кошти під час державних закупівель обладнання та інвентарю для організації спортивних заходів та підготовки спортсменів національних збірних команд України, а також привласнили державні кошти під час їх виділення на організацію та проведення спортивних заходів та виплати грошових заохочень, чим завдали збитків державі в особливо великому розмірі на загальну суму близько 50 млн. грн.»

Згідно з фабулою кримінального провадження, бюджетні кошти Жданов і Гоцул розкрадали, зокрема, через ТОВ «Атлетика ВІВА» (код ЄДРПОУ 39845698), яке належить Гоцулу Дмитру Євгенійовичу – рідному брату першого заступника міністра Гоцула Ігоря Євгенійовича.

Оскільки Жданов відмовився надати в Генеральну прокуратуру фінансово-господарські документи, згідно з якими він та його перший заступник Гоцул переказували бюджетні кошти на рахунок фірми, що належить брату Гоцула, 10 липня 2018 року суддя Печерського районного суду Галина Матійчук у закритому судовому засіданні в справі №757/33429/18-к надала дозвіл на проведення обшуку в Мінмолодьспорт (не шукайте ухвалу слідчого судді в Єдиному державному реєстрі судових рішень – вона заборонена для оприлюднення). 2 серпня 2018 року співробітники Генпрокуратури провели обшук у Міністерстві молоді та спорту України й у помешканні директора Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту М.В.Бідного та знайшли те, що шукали.

А далі генеральний, прости господи, прокурор справу про розкрадання Ждановим і Гоцулом 50 млн. грн. продав. Тобто, на переконливе прохання Жданова (кажуть, посередником виступив прокурор м.Києва Роман Говда) передав провадження для «розслідування» в Головне слідче управління Національної поліції. Де справа й згинула разом з вкраденими грошима.

На фото – ухвала слідчого судді Матійчук від 10 липня 2018 року в справі №757/33429/18-к про надання дозволу про проведення обшуку в Міністерстві молоді та спорту України.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2091827.html.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment