Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ви можете пригадати випадки, коли Росія відступала?

Igor Lutsenko
Отже, маємо:

1. Є інформація, що в ОРДЛО готуються певні кроки для проведення «референдуму» щодо приєднання до Росії.

2. Дані з фронту вказують на накопичення противником техніки та боєприпасів по певним напрямкам. Очевидно, що більше набоїв та важкого озброєння потрібно зовсім не для забезпечення перемир’я.

Я не маю сумнівів, що Зеленський волів би принести мир на тарілці, приправлений певною кількістю компромісів – але так, щоб не перейти межу і не дати чіткий сигнал ветерансько-волонтерському руху про необхідність цей мир зупинити.

Але, судячи з усього, плани у Путіна зовсім інші. Незалежні дані про обстріли протягом років уже вказують стандартну тенденцію – з нашої сторони стріляють в рази менше, ніж з їхньої. Тобто гальмом для процесу деескалації є зовсім не ми.

В останні тижні ця різниця є чіткою.

Безрезультатність нинішнього «мирного» процесу є ще одним аргументом на користь того, що ціль Москви – зовсім не «втюхати» нам пограбовані російськими силовиками та прозомбовані російською пропагандою райони. Принаймні, сценарій про «втюхати» залишається ймовірним, але ця ймовірність зворотно пропорційна часу, котрий пройшов з 2014-го. Чим далі зберігається окупація, тим більше шансів, що вона продовжиться. І більше того, поглибиться і перейде в анексію.

Ви можете пригадати випадки, коли Росія відступала? Коли вона просто так брала і повертала захоплені нею території, скільки б обтяжливими і непотрібними вони їй були? Курили?

Чесно, я ані найменшою мірою не знаю деталей переговорів (оточення) Зеленського з Путіним, але я думаю, що з конституційною більшістю є усі шанси, що мінські угоди будуть позірно імплементовані у Конституцію. Голосів достатньо. І тепер Росії треба буде шукати нові приводи, щоб зірвати Мінський процес. Ідеальна схема – це «ініціатива знизу», «народне волевиявлення» з проголошенням «незалежності» і зверненням до Путіна з проханням прийняти їх у склад РФ.

Звісно, референдум не створить суб’єктності «республікам». Але це буде кроком цьому напрямі. Ніхто, звісно, не визнає на міжнародному рівні, але, з іншого боку, ніхто й не заперечить, що більшість учасників референдуму таки дійсно бажають в Росію. Хоча б ради того, щоб жах війни і розрухи припинився.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2094644.html.
Tags: конспирология, луг%андония, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments