Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

АВАКОВ. МАЄ. ПІТИ.

Igor Lutsenko

Київ, 28 серпня, о 19:00, Адміністрація Президента (чи вже Офіс Президента) на Банковій. Акція проти Авакова у новому уряді.

Зараз правляча коаліція формує перелік кандидатур в новий уряд. За повідомленнями ЗМІ, крісло віце-прем'єра з силових питань пропонують посісти діючому міністру внутрішніх справ Арсену Авакову – людині, яка є уособленням реваншу старої системи.

Арсен Аваков 5 років очолював Міністерство внутрішніх справ, і всі ці 5 років знущався з країни, відкрито покриваючи убивць та корупціонерів.

Саме на його совісті повний провал поліцейської реформи, саботаж переатестації та залишення на ключових посадах "міліціонерів-перевертнів в погонах", залишення на посаді фігурантів справ Майдану – підозрюваних і обвинувачених, нерозкриті справи нападів на громадських діячів, численні корупційні скандали, пов'язані з ним та його оточенням.

Громадські організації звертаються до Президента України та президентської фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді з вимогою не давати Арсену Авакову ніяких посад.

Аваков казав "посмердять і перестануть".

Не перестануть.

Київ, 28 серпня, о 19:00, Адміністрація Президента (чи вже Офіс Президента) на Банковій. Акція проти Авакова у новому уряді. Приходьте!Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2095759.html.
Tags: аваков, зеленский, менты, порошенко, прдоны, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments