Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

прийшов час завершити досудове розслідування та повідомити Петру Олексійовичу про підозру


Volodymyr Boiko
Під Офісом Президента 28 серпня 2019 року мітингували політично стурбовані громадяни, вимагаючи звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справі та нагадуючи, що народного депутата Шуфрича не били вже 251 день. А чи знає читацька громадськість хто саме й за яких обставин уперше побив Нестора Івановича при виконанні ним обов’язків народного обранця? – Це лиходійство сталось 23 жовтня 2004 року, а людиною, що посміла підняти руку на розум, честь і совість нашої епохи став, як нескладно здогадатись, народний депутат Петро Порошенко.

У зв’язку з цим наступного дня тодішній прокурор Печерського району Києва Анатолій Василевський порушив кримінальну справу. Текст постанови про порушення справи подаю нижче (у домашньому архіві маю паперову копію цієї постанови, але через низьку якість вона не придатна для публікації у вигляді фотографії).

Сподіваюсь, вже прийшов час завершити досудове розслідування та повідомити Петру Олексійовичу про підозру. Що ж стосується строку притягнення до кримінальної відповідальності, то, по-перше, закрити кримінальне провадження за давністю може лише суд. По-друге, цей строк неодноразово переривався через вчинення Порошенком нових злочинів.

***
ПОСТАНОВА
про порушення кримінальної справи
м.Київ 24 жовтня 2004 року

Прокурор Печерського району м.Києва старший радник юстиції Василевський А.Г., розглянувши повідомлення в електронних засобах масової інформації про втручання у діяльність державного діяча, —

ВСТАНОВИВ:
23 жовтня 2004 року біля 23 годин 50 хвилин відбувалося засідання Центральної виборчої комісії (далі ЦВК), на якому розглядали питання щодо утворення виборчих дільницю на території Російської Федерації для проведення виборів Президента України.

Під час засідання ЦВК народні депутати України Порошенко П.О. та інші, які є представниками влади, використовуючи своє службове становище, та група невстановлених осіб з метою перешкодити виконання Головою та членами комісії службових обов’язків, пошкодили вхідні двері, увірвались у приміщення малого залу засідання ЦВК, де спровокували бійку, побили народного депутата Шуфрича Н.І. та пошкодили майно ЦВК. Внаслідок цих дій на тривалий період часу засідання комісії ЦВК було зірвано.

Зазначені факти достатньо вказують на наявність ознак злочину, передбаченого ст. 344 ч. 2 КК України.

Беручи до уваги викладене, керуючись ст. ст. 94, 98, 112, 130 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:
1) Порушити кримінальну справу за фактом незаконного впливу на Голову та членів Центральної виборчої комісії з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків, вчиненого особами з використанням ними службового становищу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 344 КК України.
2) Кримінальній справі присвоїти реєстраційний № 56-0677.
3) Провадження досудового слідства по справі доручити слідчому прокуратури Печерського району м.Києва Бакаю А.В.

Прокурор Печерського району м.Києва
старший радник юстиції А.Г.Василевський
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2097655.html.
Tags: бойко, история, майдан, порошенко, шуфрич, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments