Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Час переходити в інші якості та грати за правилами нових часів

Igor Lutsenko
Божевілля одиниць - виняток, а безумство цілих груп, партій, народів, часів – правило (Фрідріх Ніцше).

Сьогодні, за японським календарем, закінчилося літо. Цікаво співпало - зараз спливають останні години моїх повноважень як нардепа.

Закінчилася і стала легендою епоха, коли честю, чесністю і кров’ю можна було здобути прихильність нечисленних сильних світу цього і численних слабких. Історична аномалія, коли на політичний ганебний «ринок», де завжди домінували завзяті шахраї, вклинилася сміливість і патріотизм, змусивши домінуючий обман посунутися і дати місце правді – ненадовго і на кілька міліметрів всього лише.

Шахраї майже миттєво навчилися фальсифікувати і це. Підробляти кров та імітувати сміливість, але на недовгі миттєвості ми побачили справжній вогонь.

Пишаюся тим, що став частиною цієї, найсвітлішої та водночас найтрагічнішої з прожитих епох. Пройшов в парламент по квоті Бога))

Гордий, що витратив більше, ніж отримав. Час переходити в інші якості та грати за правилами нових часів.

Спасибі усім, хто підтримував. Наша борня триває!

А тим, хто лягає спати – спокійного сну.

P.S. Не передати тої легкості, яку я відчуваю. Крім усього, мабуть, це відчуття повернення у безтурботний період до 2013, коли ще не було крові, смертей друзів і порочної закоханості у війну, коли був молодший на ціле життя.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2098073.html.
Tags: ато, вибори, майдан, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments