Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

реформування законодавчої влади та адміністративного поділу територій

Алі Татар-заде
реформування законодавчої влади та адміністративного поділу територій я бачу у зв’язці. Втім, що, я сказав “реформування”? то мене шейтан сплутав, бо йдеться про корінну зміну, а не імітацію реформ та перенесення ліжок в борделі з місця на місце.

Україна най би повернулась до адміністративного поділу на полковництва і сотництва. За теперішніми моїми дослідами, це має бути 120 полковництв (в кожному 0,35 млн людей). Вони ж і є базовими національними виборчими округами.

Далі йде злам системи “переможець отримує все”. На 120 округах полкові мешканці обирають вільно і не з двох зол, - тому що в парламент потраплять одразу ДВА депутати, які назбирали золото й срібло; і навіть ті двоє що назбирали бронзу й утешительний приз (3 і 4 місце) записуються в реєстр, за певних обставин щоби бути в ротації на місце вибулих.
Інші місця в паламенті обираються особливими партійними списками - один раз закріпленими, другий раз відкріпленими.
Це все в різні роки: парламент постійно заміщується, ніякі вибори не будуть “переламними та вікопомними”. Парламент це стабілізатор, а не руйнатор.

Спікера обиратимуть також окремо, і зовсім не самі депутати.
Його обиратиме ... наш мудрий нарід, а саме під час президентських виборів.
Я пишу назву “віце-президент”, але насправді це буде хтось з переможців президентської гонки - так, переможців має бути багато, і всі вони мають своє місце в системі.
Або генеральний писар, або генеральний обозний, і так далі, всі значні лідери перегонів поповнюють собою склад “генеральної старшини”, і займають важливі посади; спикером з них стане той, хто за політичних обставин не пішов в гетьманський уряд.

Я ляпнув зайвого, сказав слово “гетьман”.
Ну що ж, друзі, видав свій секрет.

На чолі України яка воює стоятиме не тільки світська особа, але й воєнна.
Це може бути сам президент, або ж його військовий віце-президент (ще один зі старшини), коли ви оберете в цивільні президенти якогось письменика, художника, професора чи спортсмена.
У них будуть різні місії.

Нема нічого кращого за старе і добре перевірене.

Я зараз не торкатимусь розлого Крима, але уважні читачи вже знають, що на чолі його стоятиме Кримська Директорія з поперемінно обираємими директорами - при чому один з них буде лідером або представником кримських татар (киримхан), інший караїмів (гахам), третій кримчаків (кагалбаш) і четвертий українців-укримців (кошовий). П’ятого ж, секретара, призначатиме особисто пан Ясновельможний гетьман або його цивільний коллега.

В моєму проєкті буде враховано принцип світлофору, - не треба буде міняти конституцію як обув під кожну ногу; буде передбачено різні “режими” (це гарне слово, воно означає спосіб правління) в залежності від суспільної ситуації; але ніколи нами не правитиме одна людина безконтрольно.
В різних ситуаціях це буде гетьман, ген.отаман, президент, регент чи голова, великий князь, але при ньому буде генеральна та полкова старшини, які діятимуть один на одного як система стримань і противаг.

Ми надамо “українському бардаку” законості, адже “бардак” кримською мовою це всього лиш кувшин чи бидон, в якому масло або молоко сильно розбовтане.
Злонамірному “сепаратизму”, правильно казати іредентизму, ми протиставимо комфортний сентиментальний регіоналізм, замішаний на прадавніх звичаях кожного краю.
Він буде красивий, тому що разом з політиками його творитимуть і митці, і функціональний, тому що разом з ними його творитимуть і науковці (і я вже знаю хто саме з других та третіх).

Так сталося, що Україна - це не маленький край, а ціла величезна західна скіфо-сарматія, половина Дешти-Кипчаку, простір з багатьох країв (по суті, маленьких країн).
Сама назва України, бути може, навіть походить від цього, а не від “краєчка”.
А ми зробимо її ще й знову Гардарикою, країною огородженою, перлиною Мідгарду, землею в якій безпечно і затишно.
Ми - це традиціонисти, або традиціяти.
Долучайтеся вже зараз зі своїми проєктами, ідеями та естетичними міркуваннями.
Чим раніше почнемо, тим скоріше матимемо нагоду втрутитись у процес і облаштувати нашу необ’ятну Тавроскіфію так, як хотіли б наші з вами великі предки.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2103535.html.
Tags: анализ, вибори, конспирология, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments