Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

практика призначення гауляйтера на обласній адміністрації є рудиментом авторитарної системи

Igor Lutsenko
Шляхами Януковича

В новинах з'явилася інформація, що Кабінет Міністрів надіслав в офіс Зеленського подання щодо звільнення Кличка з посади голови Київської міської адміністрації.

Схема взяття Києва під контроль адміністрацію президента один в один ідентична до того, яким чином це відбувалося за Януковича. Більше того, я впевнений, що одні й ті самі юристи будували цю правову конструкцію.

Утім, пояснення цього рішення цілком відповідає духові часу. Мовляв, це боротьба з корупцією - нібито корупціонер Столар зазомбував міського голову, і корупційні схеми можна припинити лише призначенням Кличкові кваліфікованого смотрящего, тобто менеджера від Зеленського.

Особисто для мене очевидно, що це ніяка не боротьба з корупцією, це намагання її очолити. Якби дійсно було бажання припинити кримінальні схеми мусили працювати органи котрі власне за це відповідають - НАБУ або державне бюро розслідувань. І САМЕ ВОНИ МАЛИ Б СТВОРИТИ ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ ПРЕЦЕДЕНТ ПОКАРАННЯ ВИННИХ У РОЗГРАБЛЕННІ РЕСУРСУ СТОЛИЦІ.

Але ліквідувати корупційні схеми і карати винних ніхто не поспішає. Натомість дуже хочеться поставити на потоки свою людину.

Те, що це робиться у такий надзвичайно спірний з правової точки зору спосіб, є ще одним свідченням - нова влада не впевнена, що вона зможе організувати та виграти вибори міського голови.

Якби була така впевненість у своїх силах, то ці вибори сталися буквально зараз. Натомість нам у Київ призначають чергового гауляйтера.

Принагідно ще скажу, що практика призначення гауляйтера на обласній адміністрації є рудиментом авторитарної системи. Це просто вкрай недемократично!

Я вважаю, що всі регіони - і в цьому наш, киян, спільний з ними інтерес - мали виступати за зміни в Конституцію, щоб голови обласних адміністрацій так само були виборними посадами. Це відповідає і букві, і духу європейських принципів самоврядування.

На фото - Олександр Попов, призначений свого часу Януковичем керівник КМДА, котрого киянина НЕ вибирали. Зараз його судять за співучасть у організації побиття студентів 30 листопада 2013 року.В тему:Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2105263.html.
Tags: дебилы, зеленский, київ, кличко, подонки, прдоны, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments