Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чого дочекаємось?

Volodymyr Boiko
Любі друзі, передайте, будь ласка, генеральному прокуророві Руслану Рябошапці, який публічно пообіцяв призначити своїм першим заступником адвоката юридичної компанії «Василь Кисіль і партнери» Віталія Каська, що на сайті Генеральної прокуратури досі розміщено ось це повідомлення про підозру. Нагадаю, що Каську було повідомлено про підозру в зв’язку з тим, що він двічі отримав державне службове житло й двічі його приватизував (другий раз – по підроблених документах):

https://www.gp.gov.ua/ua/news.html

Це кримінальне провадження було закрито на вимогу посла Сполучених Штатів Марі Йованович, яка в січні 2017 року зустрілась з генеральним, прости господи, прокурором Юрієм Луценком і зажадала звільнити Каська від кримінальної відповідальності. Що Юрій Віталійович, відомий своєю унікальною правосвідомістю, миттєво й зробив.

Але в березні 2019 року Луценко дав інтерв’ю американському виданню “The Hill”, розповівши про цей випадок. Таким чином, Луценко усвідомлював, що він вчиняє злочин, виконуючи незаконну вимогу посла США, а тому я переконаний, що чесний і непідкупний Рябошапка вдягне наручники не тільки на афериста Каська, але й на його покровителя Луценка.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2106872.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, порошенко, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments