Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Прокинулись? Ні, нажаль

З великим сумом викладаю цей пост від Тетяни. Ми всі її дуже поважали.
=====
Тетяна Чорновол
Богдан зняв з розшуку Рената Кузміна

Один з очільників прокуратури часів режиму Януковича – Ренат Кузмін (який всім відомий як "той, що саджав Юлю") – знову на коні. Він – народний депутат. У Верховну Раду проник по списках Бойка-Медведчука, з розшуку знятий, і очевидно, що кримінальна справа (за якою йому загрожувало позбавлення волі від 8 до 15 років) зараз в процесі закриття. Цим безпосередньо займається хтось дуже впливовий в нинішній владі.

Ренату Кузміну дуже важливе високе прикриття. На даний час його ще захищає закон про депутатську недоторканість (Зеленський ще офіційно не підписав цей закон), тому Кузмін може спокійно бути на свободі – для цього вистачає депутатського мандату... Однак, після підписання і скасування цієї самої недоторканості, він повинен бути затриманий та доставлений в суд для обрання йому запобіжного заходу. Щоправда, вже перші кроки, щоб так не сталося, зроблено – журналісти звернули увагу, що Кузміна вже зняли з розшуку. Переконана, що скоро ми дізнаємося, що і справи проти нього немає.

А тепер скажу кілька слів про те, ким є "хтось" впливовий в новій владі, що відмазує Кузміна від "посадки". Переконана, що за спецоперацією звільнення від кримінального переслідування Кузміна стоїть керівник Офісу Президента Андрій Богдан і "стирчать вушка" Коломойського.

Пригадую, як в квітні 2014 року я приїжджала до Коломойського в Дніпропетровськ, як до "жидобандерівця", з надією отримати від нього кілька автоматів для походу на Єнакієво. Саме тоді побачила в Дніпрі борди з Ренатом Кузьміним. Коли я обурилася з цього приводу у Коломойського, то почула від нього, що Кузмін його людина, він йому дорогий та ображати його не дасть. І рекомендував мені з ним працювати. А ще Коломойський хвалив професійність Андрія Богдана (мого попередника на посаді антикорупційного уповноваженого ще в уряді Азарова) і також рекомендував мені з ним співпрацювати. Я всю цю "єресь" пропускала повз вуха, бо мені потрібні були лише автомати, але тепер отримана тоді інформація лягла важливим пазлом в теперішню "картину світу" – Богдан і Кузмін, виявляється, інструменти Коломойського. І я розкажу, яку функцію (як співучасники) вони вже виконували для олігарха раніше.

Для розуміння пропоную перенестись в 201О рік, коли в час президентських виборів Коломойський отримав за допомогою прем'єра Юлії Тимошенко контроль над державним монополістом з видобутку нафти "Укрнафтою". Однак, от біда – перемогла на виборах не Тимошенко, а контроль над "Укрнафтою" Коломойському дуже хотілося зберегти. Він переметнувся до Януковича. Однак, Віктор Федорович поставив йому "понятійну" умову – довести, що він не подвійний агент – посадити Юлю.

Коломойський чесно її саджав, а Янукович чесно залишив йому контроль над "Укрнафтою".

Групу Портнова Коломойський після цих домовленостей відразу забрав від Юлі і відправив на підкріплення Януковича. Портнов став юристом режиму, а його група Пилипенки-Писаренки – авторами "диктаторських законів". Проте, їм було "незручно" після всього спільного бути публічними обличчями репресій проти Тимошенко. Тому, головними дієвими особами для переслідування Юлії Володимирівни Коломойський зробив Рената Кузміна та Андрія Богдана.

Роль Рената Кузміна ми всі знаємо. Роль Богдана була не публічна, але не менш визначальна. Справа в тому, що коли був запущений механізм фабрикації цілої низки кримінальних справи проти Тимошенко, одна з них стосувалася фіктивної заборгованості ЄЕСУ перед міністерством оборони Російської Федерації часів Лазаренка.

Але для кримінальної справи такого сюжету було мало. Кримінальна справа потребує збитків, а щоб вони виникли, треба було...заплатити Міністерству оборони Російської Федерації. Цю схему було доручено реалізовувати Андрію Богдану, що на той момент 2012 року працював радником Азарова з питань взаємодії з судовими органами.

Богдан почав плести павутиння: рішення Господарського суду міста Києва 19 вересня 2012 року, а далі рішення Київського апеляційного суду 3 грудня 2012 року задовольняли позови Міністерства оборони РФ до України про стягнення коштів в розмірі... 3 млрд. 113 млн.

І тільки завдяки Майдану Міністерство оборони Російської федерації не встигло стягнути повну суму з України, а лише 15 млн. грн. Після Майдану ми встигли скасувати рішення суддів.

Отже, Богдан і Кузмін були інструментами Коломойського в брудній політичній справі – посадити Юлю. Працювали вони разом, але постраждав за це один Кузмін. Тому не дивно, що зараз Богдан його витягує. Зрештою, Кузмін новій владі для аналогічних справ дуже потрібний.

Тим паче, для узурпації влади потрібна не лише монолітна влада, а також і ручна опозиція – бажано радикально проросійська (на такому тлі "зелені" будуть виглядати меншим злом). Тому Кузмін "зеленим" дуже потрібний, як депутат фракції бойка-медведчука, а не за гратами...

Зауважу, що в цій ситуації особливо гидко виглядає Тимошенко, адже вона підігравала Зеленському і зробила максимум, щоб її кати знов повернулися до влади.

І невдовзі все награбоване, в тому числі й цей незаконно побудований Ренатом Кузміним розкішний маєток у Пущі-Водиці, може повернутись до колишніх слуг Януковича.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2109887.html.
Tags: аваков, дебилы, порошенко, прдоны, тимошенко, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments