Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про алюмінієві вакцинні ад'юванти


Захар Мілютін
Довге детальне, цікаве та дуже інформативне інтерв'ю професора Експертного центру нейром’язових патологій Університету Париж-Схід Romain Gherardi, що я про нього згадав в попердньому пості.

Понад годину визнаний науковим світом авторитет в галузі нейропатологій розповідає про ці патології, а також алюмінієві вакцинні ад'юванти, їх призначення, альтернативи, побічні дії, аутоімунні захворювання, MMF, синдром хронічної втоми, Альцгеймер, аутизм, генетичну вразливість та історію.

Алюмінієвий вакцинний ад'ювант використовується в вакцинах з 1930-х років.
Він потрібен для отримання імунної реакції.
Попри розказану нам всім в школі, а декому ще й в медичному університеті казку, на біологічний мотлох, що його містять АКДП, вакцина від гепатиту Б і багато інших сучасних щеплень, імунна система майже не реагує.
Отримати високий титр антитіл від щеплень, що не містять живих вірусів, можна тільки завдяки ад'юванту.

Думка, що алюмінієвий ад'ювант - не шкідливий, з'явилась через те, що на початку використання моментальних помітних реакцій на нього не спостерігалось.
Алюміній знаходили в сечі та зразках поту реципієнтів. На підставі цього з'явилось і розійшлось по медичним підручникам ПРИПУЩЕННЯ, що алюміній в невеликих кількостях протягом якогось часу повністю виводиться з організму.
На користь цього припущення свідчило також дуже обмежене по часу і кількості тестів тваринне дослідження, коли алюміній давали кільком кролям ОРАЛЬНО, а потім не спромоглись обслідувати їх останки на вміст цього металу.

Значно пізніше (з кінця 20-го початку 21 століття) питаннями токсичності вакцинного алюмінію зайнялись одразу кілька непов'язаних між собою груп вчених з Франції (під керівництвом власне Gherardi та Dr. Jérôme Authier), Канади (на чолі з професором Christopher A. Shaw) та Великобританії (група професора Christopher Exley).

Кожна з цих груп протягом останніх 15 років опублікувала десятки наукових робіт на цю тему.

До них треба також додати опубліковану у 2015-2018 серію досліджень китайського вченого Dr. Zhibin Yao щодо впливу алюміній вмістимої вакцини від гепатиту Б.

Плюс публікації та монографії видатного ізраїльського науковця професора Yehuda Shoenfeld.

На сьогодні перераховані фахівці провели величезну кількість лабораторних досліджень на тваринах, обслідували сотні пацієнтів людей (французька та канадські групи та фахівці з Ізраїлю), провели аналіз понад 150 семплів тканин мозку людей без патологій, з Альцгеймером, аутизмом, розсіяним склерозом (британська група).

В результаті зараз існує значна наукова база, яка свідчить про те, що алюмінієвий вакцинний ад'ювант як мінімум в частини реципієнтів нікуди не виводиться, а накопичується в м'язах і попадає в мозок.
Це призводить до величезної кількості аутоімунних захворювань та нейропаталогій.

Професор Romain Gherardi багато разів підкреслював, що він не виступає проти вакцинації загалом. Він лише вважає небезпечним масове використання алюмінієвого ад'юванту і масову (без жодних скрінінгів на вразливість) вакцинацію цією отрутою дітей і дорослих.

Але алюмінієвий ад'ювант на сьогодні міститься в більшості щеплень, і для фарміндустрії його швидка заміна означала б серйозні фінансові втрати.

Отже, фарма вирішила йти звичним їй шляхом пропаганди й піару.

Десятки науковців та сотні тисяч постраждалих від вакцин ігноруються, або обливаються брудом, поки телеканали та друковані видання нон-стоп тиражують замовні частково або повністю фальшиві страшилки з серії "нещеплений хлопчик наступив на цвях".


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2111108.html.
Tags: анализ, здоров'я, подонки, піар, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment