Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

до Івана Геннадійовича буде приставлений наставник

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що зовсім скоро голова СБУ може припинити поширювати навколо себе ганьбу та професійну недолугість: до Івана Геннадійовича буде приставлений наставник, який слідкуватиме за тим, щоби лейтенант Баканов поменше говорив і побільше думав. Кажуть, таким наставником на посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Августіша Особа збирається призначити нинішнього голову Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва. Це спричинено тим, що, з одного боку, Владислав Вікторович так і не зміг завести в СЗР свої комерційні схеми й Служба зовнішньої розвідки втратила для нього привабливість, а з іншого – бажанням Баканова терміново заповнити вакансію начальника Главку «К», на яку поклав око Валерій Хорошковський (за чутками, Валерій Іванович вже домовився був з Августішою Особою, що начальником «К» стане Іван Дерев’янко, але Баканов вперся й відмовився вносити подання на таке призначення). Тож для Баканова краще мати в перших заступниках свого товариша по чарці, ніж креатуру Хорошковського чи Богдана.
Призначення Бухарєва першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією є логічним також і з тієї точки зору, що наразі заступником начальника Главку «К» є довірена особа Бухарєва Анатолій Калюжняк. Тож цій дует зможе гори посунути. Або, принаймні, трохи пересунути ділянки прикордонних переходів.
Але, з іншого боку, у випадку звільнення Бухарєва зі Служби зовнішньої розвідки за місце голови СЗР почнеться така боротьба, що в Києві доведеться вводити надзвичайний стан. Напевно, головними претендентам стануть:
- Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба, по якому давно плаче тюрма – ще з зими 2013 - 2014 років, коли він, будучи начальником 2 відділу Главку «К» СБУ, працював по «Автомайдану». Якби розслідуванням «справ Майдану» займався б не Горбатюк, а щось більш прийстойне, то до Бурби давно виникли б запитання. Особливо у зв’язку з «викраденням» Булатова, у ході якого з рахунка для збору пожертв на «Автомайдан», відкритого на ім’я Булатова, зникло 50 тис. доларів. До того ж, після гучних провалів офіцерів та агентів ГУР МО України (Роман Сущенко, Павло Шаройко, «кримські диверсанти» Володимир Дудка й Олексій Бессарабов тощо) Бурбу явно треба прибирати з воєнної розвідки й СЗР – це якраз для нього. Бо тут провали нелегалів просто неможливі, оскільки основна розвідувальна діяльність здійснюється шляхом моніторингу моєї Фейсбук-сторінки та сайту з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів».
- Екс-начальник ГУР МО України, екс-заступник глави Адміністрації Президента Валерій Кондратюк, який вважається встановленим агентом іноземної розвідки. Особливою рисою Валерія Віталійовича, яка відрізняє його від колег, є дивовижний інтелектуальний рівень. Тому він також має шанси стати наступним головою СЗР.
- Можна не сумніватись, що Арсен Аваков спробує прилаштувати в крісло голови СЗР колишнього заступника генерального прокурора Євгенія Єніна. Але враховуючи, що Аваков зараз має два найбільш «жирних» міністерства (внутрішніх справ та інфраструктури), Комітет з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради й депутатську групу в парламенті, такі апетити Арсена Борисовича не можна не визнати нескромними. Тож, скоріше за все, Єнін і надалі залишатиметься звичайним активістом звичайної громадської організації «Інститут майбутнього».
- Не можна скидати з рахунка й Анатолія Матіоса, в якого 11 жовтня 2019 року закінчується п’ятирічний контракт з Міністерством оборони України. З огляду на люту ненавість до Матіоса віце-президента України Андрія Богдана шанси колишнього Головного військового прокурора невеликі, але лейтенант Баканов може умовити Августішу Особу призначити Анатолія Васильовича на цю непильну, але престижну посаду: для лейтенанта кожний ворог Богдана на вагу золота.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2112984.html.
Tags: аваков, бойко, зеленский, конспирология, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments