Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

до Івана Геннадійовича буде приставлений наставник

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що зовсім скоро голова СБУ може припинити поширювати навколо себе ганьбу та професійну недолугість: до Івана Геннадійовича буде приставлений наставник, який слідкуватиме за тим, щоби лейтенант Баканов поменше говорив і побільше думав. Кажуть, таким наставником на посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Августіша Особа збирається призначити нинішнього голову Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва. Це спричинено тим, що, з одного боку, Владислав Вікторович так і не зміг завести в СЗР свої комерційні схеми й Служба зовнішньої розвідки втратила для нього привабливість, а з іншого – бажанням Баканова терміново заповнити вакансію начальника Главку «К», на яку поклав око Валерій Хорошковський (за чутками, Валерій Іванович вже домовився був з Августішою Особою, що начальником «К» стане Іван Дерев’янко, але Баканов вперся й відмовився вносити подання на таке призначення). Тож для Баканова краще мати в перших заступниках свого товариша по чарці, ніж креатуру Хорошковського чи Богдана.
Призначення Бухарєва першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією є логічним також і з тієї точки зору, що наразі заступником начальника Главку «К» є довірена особа Бухарєва Анатолій Калюжняк. Тож цій дует зможе гори посунути. Або, принаймні, трохи пересунути ділянки прикордонних переходів.
Але, з іншого боку, у випадку звільнення Бухарєва зі Служби зовнішньої розвідки за місце голови СЗР почнеться така боротьба, що в Києві доведеться вводити надзвичайний стан. Напевно, головними претендентам стануть:Read more...Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2112984.html.
Tags: аваков, бойко, зеленский, конспирология, сбу, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan grudzień 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments