Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Урок історії

Антон Ходза
Володимир Путін (Хуйло) є продуктом єльцинського ренесансу. І наша сьогоднішня трагедія сягає корінням у 1991 рік.

Якщо ви думаєте, що Єльцин зрадів незалежності України, то це не так. У серпні 1991 року він святкував перемогу. Путч провалився, Горбачов обісрався, і Борис висунувся на першу позицію в імперії. За його згодою тепер призначали міністрів, він диктував Горбачову укази та розпорядження.

Тож ще вчора Єльцин боровся із впливом центру, але сьогодні, коли він сам став центром, він не готовий був прощатися з імперією. Тепер він був зацікавлений у збереженні СРСР, і особливо України. Бо без України він би залишився з купкою азійських диктаторів (Країни Балтії вже на той час отримали квиток на волю).

Як тільки в Києві проголосили Акт про незалежність 24 серпня 1991 року, в Кремлі висрали тону цеглин. До Києва негайно вилетіла делегація радянських і російських топів. Вмовляти бунтівників не псувати пацанам вечірку і не відділятися.

В тій делегації був Анатолій Собчак, батько нині палкої опозиціонерки Ксенії. Він намагався виступити перед людьми і розказати, що ми адіннарот і відділятися не потрібно. Звісно його заткнули криками ганьба та геть.

А для Кравчука і його колег делегація привезла трохи інший меседж. Якщо Україна відділиться, РРФСР готова підняти питання про перегляд кордонів. Наприклад, Крим, а також Донбас, а ще Одеса.

Єльцин тоді був налаштований залишити Україну "без штанів". Щоб Кравчук знав своє місце.

Помічником Собачка на той час був колишній гебіст Володимир Путін (майбутнє Хуйло). Під час путчу він вибрав сторону "демократичної опозиції" і не прогадав. Він уважно слухав і мотав на вус. І йому також боліло, що зраднюки українці не хочуть бути одним народом.

Цей біль він приніс крізь роки. І через 23 роки спробував реалізувати те, про що чув ще у 1991, з-за спини Собачка.

Тільки хуй у тебе щось вийде, мудило. Урок історії закінчено.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2113967.html.
Tags: история, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment