Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Маю запитання до Генеральна прокуратура України

Volodymyr Boiko

Маю запитання до Генеральна прокуратура України. Підкажіть, будь ласка, а чи здійснює прийом громадян генеральний прокурор Руслан Рябошапка? Бо на сайті Генеральної прокуратури зазначено, що записатись на прийом можна тільки до його заступників, яких Руслан Георгійович публічно пообіцяв звільнити з посад впродовж найближчого часу і до яких звертатись з будь-яких питань немає жодного сенсу. Тим більше – мені.

Моє запитання спричинено тим, що я плекаю ілюзію потрапити до нього на прийом з тим, щоби повідомити про низку злочинів, скоєних лейтенантом Бакановим, який за примхою долі очолює Службу безпеки України. Йдеться про невиплату грошового забезпечення підполковнику СБУ Олегу Ковтуну з серпня 2015 року, приховування обставин незаконного затримання мене СБУ на території Польщі в серпні 2016 року, приховування обставин влаштування агентами СБУ масових заворушень під Верховною Радою 31 серпня 2015 року, внаслідок чого загинули 4 особи, скоєння низки злочинів проти правосуддя. Я не сумніваюсь, що чесний та непідкупний (як і вся нова влада) Рябошапка негайно дасть розпорядження зареєструвати мої повідомлення в ЄРДР і особисто повідомить Баканову про підозру.

При цьому прошу не давати мені порад на кшталт викласти інформацію на папері та опустити цей папір у скриньку для скарг громадян у приймальні Генеральної прокуратури. Я, звісно, людина наївна та довірлива, але не настільки. Тому прошу просто повідомити: чи здійснює генеральний прокурор прийом громадян, якщо так – у який спосіб і на який рік до нього можна на прийом записатись?
============
Bogdan Gurtovoy Яким чином Баканов міг вчинити злочини відносно Вас та інших осіб протягом 2014-2016 років, коли ще не був головою СБУ???
-----
Volodymyr Boiko Він ці злочини зараз приховує й вживає всі заходи, щоби винні не були притягнуті до відповідальності. Окрім того, Баканов розпорядився знищити агентурі справи осіб, які влаштували масові заворушення під Верховною Радою та привезли туди гранату. Я вже не кажу про те, як зараз Баканов (точніше, підлеглі Баканова від його імені) погрожують суддям, вимагаючи виносити завідомо неправосудні рішення, як розкрадається грошове забезпечення співробітників АТЦ. Я думаю, Баканов по своїй дурості (він - клінічний ідіот і не усвідомлює, що коїть) напрацював вже років на 8 позбавлення волі. Звісно, його ніхто не посадить. Але я зроблю цього придурка знаменитим
=====
Volodymyr Boiko До речі, шановна Генеральна прокуратура України. Якщо пан Рябошапка прийме мене, на нього очікує подарунок - я розповім (можу під протокол, можу у вигляді заяви про вчинене кримінальне правопорушення), хто й де переховував зброю, з якою розстрілювали учасників акцій протесту та співробітників правоохоронних органів на Майдані у лютому 2014 року. Більш того, я надам докази того, що ці люди були завербовані колись СБУ і що в СБУ достеменно знають, хто влаштував бойню на Майдані. Більш того, коли про цих людей доповіли Баканову, він розпорядився цей факт приховати з метою зберегти "честь мундиру" (я не знаю, звідкіля міській божевільний довідався про існування якогось мундиру). До речі, Горбатюк знає, що на Майдані орудували агенти СБУ й робить усе, щоби агентура не фігурувала в кримінальних провадженнях.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2114249.html.
Tags: беспредел, бойко, дебилы, зеленский, история, майдан, менты, сбу
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments