Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Треба припинити програмувати поразку України...

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та 9 іншими особами.
Друзі, ось вам приклад того, наскільки важким є поствиборний синдром "зради". Журналіст робить новину на основі інтерв'ю Богдана Яременка (далі БЯ) і пише заголовок "В "Слузі народу" готові говорити про виведення іноземних інструкторів при деокупації Донбасу"... Підіймається звичайний хайп, в посольствах країн НАТО беруться за голови, суспільство в "зраді"...

БЯ: ...говорю про відновлення довіри шляхом переговорів, реалізації якихось конкретних маленьких дій, повернення полонених. Звичайно, це покращить атмосферу за столом переговорів - коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, є питання виведення іноземних військ з території України.
Так, росіяни скажуть, що йдеться про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все рівно потрібно дійти. Вона ще не починалась..." (кінець цитати)

Про що йдеться? Про п.10 т.зв "Мінських Угод" від 2015, авторство яких всім відомо (не нагадую). Ось пункт 10. "Виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців з території України під спостереженням ОБСЄ. Роззброєння всіх незаконних груп..."

Досвідчений дипломат прогнозує, що РФ скажуть, що в нас є американські інструктори і їх потрібно вивести, ми скажемо, що в них воюють офіцери російської армії під прикриттям, і їх потрібно вивести... Тобто він нормально моделює гіпотетичну переговорну ситуацію.

До речі, російські ЗМІ розцінили призначення Яременка головою комітету ВР як зраду))) - вони сказали, що призначення "ярого украинского националиста и ястреба" на Комітет зовнішньої політики - це "зрада" - в тому сенсі, що зраджені їхні очікування від політики переможців виборів.

Мій висновок такий. Є наша критика, побоювання і сумніви. І вони зрозумілі. Є "червоні лінії" - і суспільству треба їх формулювати. Але не варто і дуже шкідливо для психічного здоров'я суспільства вже котрий місяць виривати волосся і волати "Все пропало, а Україна загибла". Україна не загибла і не загине. Нічого не пропало. І не пропаде. Працюймо далі, регулярно чистимо кулемет, звичайно)))

Тих, хто спробує в мене в коментах розводити істерики, попереджую: мій номер в офіційному списку терористів РФ на сьогодні №4337, ст. 280.1 ч.2 УК РФ "Посягательство на территориальную целостность РФ", 5 років... 😎😉


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2114543.html.
Tags: зеленский, коллективное х%№ло, крим, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment