Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Чумак, перше виробниче завдання від Руслана Георгійовича

Volodymyr Boiko
От бачте, Віктор Чумак, я ж Вам ще 6 вересня 2019 року написав, щоби Ви терміново подавали декларацію як кандидат на посаду заступника генерального прокурора. А Ви, Вікторе Васильовичу, мені не повірили.

Тепер інформую, яким буде Ваше перше виробниче завдання від Руслана Георгійовича – я Вам про це також писав. Треба буде порєшать в Рівненському апеляційному суді питання зі скасуванням постанови Сарненського районного суду про притягнення директора НАБУ Артема Ситника до адміністративної відповідальності у зв'язку зі скоєнням ним корупційного правопорушення. Погодьтесь, не може ж генеральний прокурор особисто телефонувати Олегу Івановичу Полюховичу, голові Рівненського апеляційного суду, та від імені Андрія Йосиповича давати вказівку закрити провадження відносно Артема Сергійовича. І новий заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов цим займатись не стане – він зараз зайнятий вирішенням справ в інтересах Василя Астіона (може, пам'ятаєте його батька, Миколу Васильовича?) та Віталія Хомутинника. Тож доведеться Вам.

До речі, як тільки отримаєте флешку доступу до ЄРДР, дайте знати. Я зразу напишу на фейсбуці, на яке кримінальне провадження, зареєстроване ще в 2016 році військовою прокуратурою Львівського гарнізону, варто звернути увагу.

Ну і чекаю, коли на сайті Генпрокуратури з'явиться інформація про розклад прийому Вами громадян, щоби особисто вручити повідомлення про низку тяжких злочинів, скоєних останнім часом керівництвом СБУ. Бо хто, окрім нас з Вами, Вікторе Васильовичу, зможе вдягнути наручники на лейтенанта Баканова?Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2115311.html.
Tags: бойко, конспирология, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments