Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova. ВЗАЄМОДІЯ та ВЗАЄМОЗВ'ЯЗОК

- це одне й те саме, чи ні?
Яка взаємодія та який взаємозв'язок між кнопкодавством в Раді і селом Жованкою (Зайцево), що лежить якраз на лінії розмежування?

... все починається з дії.
Власне дія відбулась нещодавно. Один новообраний депутат натиснув одночасно кілька кнопок, а коли його на цьому упіймали - почав погрожувати журналістам

" ̤Ц̤е̤й̤ ̤м̤о̤т̤о̤р̤о̤л̤о̤п̤о̤д̤і̤б̤н̤и̤й̤ ̤с̤а̤н̤т̤а̤ ̤-̤ ̤О̤л̤е̤к̤с̤а̤н̤д̤р̤ ̤К̤о̤в̤а̤л̤ь̤о̤в̤,̤ ̤н̤а̤р̤о̤д̤н̤и̤й̤ ̤д̤е̤п̤у̤т̤а̤т̤ ̤в̤і̤д̤ ̤м̤а̤ж̤о̤р̤и̤т̤а̤р̤н̤о̤г̤о̤ ̤о̤к̤р̤у̤г̤у̤ ̤№̤5̤1̤ ̤(̤Д̤о̤н̤е̤ц̤ь̤к̤а̤ ̤о̤б̤л̤.̤)̤.̤ ̤С̤т̤а̤в̤ ̤п̤е̤р̤ш̤и̤м̤ ̤о̤ф̤і̤ц̤і̤й̤н̤о̤ ̤з̤а̤ф̤і̤к̤с̤о̤в̤а̤н̤и̤м̤ ̤к̤н̤о̤п̤к̤о̤д̤а̤в̤о̤м̤ ̤В̤Р̤ ̤І̤Х̤ ̤с̤к̤л̤и̤к̤а̤н̤н̤я̤.̤
̤С̤л̤а̤в̤и̤ ̤п̤е̤р̤ш̤о̤г̤о̤ ̤к̤н̤о̤п̤к̤о̤д̤а̤в̤а̤ ̤м̤о̤т̤о̤р̤о̤л̤о̤п̤о̤д̤і̤б̤н̤о̤м̤у̤ ̤н̤а̤р̤д̤е̤п̤у̤ ̤в̤и̤д̤а̤л̤о̤с̤я̤ ̤м̤а̤л̤о̤.̤ ̤Ш̤в̤и̤д̤к̤о̤ ̤с̤т̤а̤в̤ш̤и̤ ̤з̤в̤є̤з̤д̤о̤ю̤ ̤ю̤т̤ю̤б̤а̤,̤ ̤в̤і̤н̤ ̤в̤и̤р̤і̤ш̤и̤в̤ ̤п̤о̤з̤'̤я̤с̤о̤в̤у̤в̤а̤т̤и̤ ̤с̤т̤о̤с̤у̤н̤к̤и̤ ̤і̤з̤ ̤ж̤у̤р̤н̤а̤л̤і̤с̤т̤о̤м̤ ̤Р̤у̤х̤ ̤Ч̤Е̤С̤Н̤О̤ ̤-̤ ̤я̤к̤и̤й̤,̤ ̤с̤о̤п̤с̤н̤а̤,̤ ̤і̤ ̤з̤н̤я̤в̤ ̤й̤о̤г̤о̤ ̤п̤і̤а̤н̤і̤з̤м̤.̤
̤̤Ж̤у̤р̤н̤а̤л̤і̤с̤т̤а̤ ̤в̤і̤н̤ ̤п̤о̤ф̤о̤т̤к̤а̤в̤,̤ ̤р̤о̤з̤п̤и̤т̤а̤в̤ ̤п̤р̤о̤ ̤й̤о̤г̤о̤ ̤м̤і̤с̤ц̤е̤ ̤н̤а̤р̤о̤д̤ж̤е̤н̤н̤я̤ ̤і̤ ̤д̤и̤с̤л̤о̤к̤а̤ц̤і̤ї̤.̤ ̤Н̤а̤ ̤з̤а̤п̤и̤т̤а̤н̤н̤я̤,̤ ̤ч̤и̤ ̤ц̤е̤ ̤-̤ ̤т̤а̤к̤і̤ ̤п̤о̤г̤р̤о̤з̤и̤,̤ ̤н̤а̤р̤д̤е̤п̤ ̤К̤о̤в̤а̤л̤ь̤о̤в̤ ̤в̤і̤д̤п̤о̤в̤і̤в̤:̤ ̤"̤М̤и̤ ̤щ̤е̤ ̤з̤у̤с̤т̤р̤і̤н̤е̤м̤о̤с̤я̤ ̤і̤ ̤д̤е̤т̤а̤л̤ь̤н̤о̤ ̤п̤р̤о̤ ̤ц̤е̤ ̤п̤о̤г̤о̤в̤о̤р̤и̤м̤о̤"̤.̤"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10157511056278700&set=a.496819238699&type=3&theater

Я вам поясню. Покроково.
1. Майбутній депутат Ковальов виводить з Майдану беркутівців.
"У 2014 році Олександр Ковальов організовував втечу «беркутівців» з їхньої бази на проспекті Лобановського (колишній Червонозоряний) в Києві, що сам він назвав «актом здравости»: «Хто були ці бійці, куди вони поїхали, з чим вони виїхали — я не знаю, я там особисто не був присутній. Це був громадянський акт здравости, щоб людей випустити. Тому що на той момент вони виконували свої службові обов’язки»."
https://nv.ua/ukr/ukraine/vru-deputaty/oleksandr-kovalov-51-okrug-biografiya-foto-dosye-deputata-ostanni-novini-50033933.html

2. На майбутнього депутата Ковальова завели діло, але...
"Генеральна прокуратура України в 2016 році інкримінувала Ковальову також переховування та знищення зброї силовиків-втікачів режиму Віктора Януковича і допомогу у втечі, зокрема, «чорній роті» Беркута, яка приймала участь в розстрілах активістів Революції Гідності.
Після повідомлення про підозру і допиту в 2016 році він був відпущений судом під особисте зобов’язання."
https://nv.ua/…/oleksandr-kovalov-51-okrug-biografiya-foto-…

3. "Також в липні 2016 року народний депутат Володимир Ар'єв опублікував фото, на якому, як стверджує нардеп, Ковальов знаходиться біля Донецької облдержадміністрації під час захоплення її терористами угруповання «ДНР»"
(те ж джерело)

4. член організації "Ніхто крім нас" - прочитайте про цю організацію, дуже показово.

5. Навесні 2019 року Ковальов розпочинає свою передвиборчу активність - і вуаля, він вже у Раді.

6. Вересень 2019 - пійманий на кнопкодавстві, погрожує журналістам.
Це було про дії.
Тепер про взаємодію.

Ага! - скаже читач. А чого ти оце після драки кулаками махаєш? А що, не могла вчасно сказати, що за біда в нас йде до Ради?
Казали. Кому не ліньки, казали. Та мало хто що чув.
Я вам скажу більше - навесні ковальовська братія почала регулярно з'являтись в Зайцево. Просто на лінії розмежування.
Збирали людей на зустрічі, щось людям роздавали, все як годиться - між тим ходили позиціями, фотографували все, що впадало в очі.
Ага! Скаже читач. А що наші військові, спокійно те все дозволяли?
Ні, наші військові одразу здійняли гвалт з цього приводу і повідомили - командирству, контррозвідці, а вже з допомогою волонтерів і службі СІМІС, яка, власне, й відповідає за відвідування цивільними особами військових позицій.
Пам'ятаєш, Ноздрачев Алексей (Nozdrachov Alex), ми ще тебе відмічали у пості? В той пост тоді ще прийшов взволнований Мочанов і почав розповідати про свої образи і про те, яка хороша й правильна служба СІМІС. Про що завгодно, але не про те, чому невідомі особи спокійно фотографують українські військові позиції.

Та ми й самі знаємо, що служба хороша й правильна. Начебто. Але результату від наших звернень було нуль. Руськомірци Ковальова як з'являлись на позиціх українських військ (без перепусток? з перепустками?) - так і продовжували з'являтись і клацати об'єктивами камер.

І тут ми плавно підійшли до співвідношення понять ВЗАЄМОЗВ'ЯЗОК та ВЗАЄМОДІЯ.
Взаємозв'язок Ковальова і кнопкодавства доведено
https://www.facebook.com/nova.gorlivka/videos/557012685071418/
Лишається питання про взаємодію Ковальова з українською контррозвідкою та службою СІМІС і особисто Олексієм Олексієвичем Ноздрачовим, начальником цієї служби.
І тут таке.
Якщо взаємодії між сіміками, контррозвідкою та ковальовцями було нуль, незважаючи на тривожні сигнали безпосередньо військових - це погано. Це говорить про архіпогану роботу СІМІС та спецслужб. Натомість про хорошу роботу руськомірців.
Якщо взаємодія між службами і ковальовцями була, якщо ковальовців пропускали на позиції за узгодженням з цими службами - це ще гірше.

Бо чому тоді руськомірним майбутнім депутатам дозволялось так відкрито робити фото на позиціях?

... ну, а тепер ми всі разом проведемо взаємозв'зок між кнопкодавством та отими виборчими перегонами.
Чи могло не бути кнопкодавства та погроз журналістам з такими персонажами? Ні, рано чи пізно це мало б статись.
Хто ж допустив, щоб мешканці Зайцево всього двохстами голосами провели до Верховної Ради такого Ковальова? Це ж легко було зупинити. Сам факт того фотографування міг би зіграти на користь нам.

... і ще про взаємодію.
Пам'ятаєте, рік тому здійнялась буча між волонтерством, Генштабом та службою СІМІС? Тоді, коли всіх волонтерів збирались зобов'язати:
- виписувати перепустки в червону зону фронта
- здавати маршрути покроково
- писати прохальні листи для отримання перепусток в зону ООС
тощо.
Олексій Ноздрачов пояснював нам це так:
- Розумієте, скоро почнуться передвиборчі перегони. І ви уявляєте, кого лишень під виглядом волонтерів не принесе на військові позиції. А якщо вони будуть фотографувати позиції? Ми повинні підстрахуватись від таких казусів.

Злі язики тоді шушукались, що все слід читати навпаки - мовляв, тепер пропуска в зону будуть просто продавати. А вже черга за ними від майбутніх і нинішніх політиків стане.
Ні! І ще раз ні!
Ми не вірили тоді і не повіримо в це зараз!
Не може бути, щоб майбутні кнопкодави купували собі прохід на позиції у певних служб! Такої взаємодії між непевними організаціями і українськими офіцерами нема й не може бути!

але ж чому тоді майбутні кнопкодави так просто й вільно походжали лінією розмежування?
але ж чому жодне із звернень військових чи волонтерів не мало відгуку від жодної служби.
І чому ми тоді мусімо дивуватись, що депутатство Ковальову принесли на тарілочці з блакитною кайомочкою в 200 голосів.
А от хто приніс, хто провів цю взаємодію - це вже питання.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2115958.html.
Tags: ато, донбасс, история, коллективное х%№ло, майдан, подонки, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments