Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

дез’інтеграція РФ

Алі Татар-заде
процес дез’інтеграції РСФСР і її гротескного преємника був застопорений через острах світових еліт про подальше дробління євразійської суши. Ще свіжий анекдот про Буша (дуже правдивий) як той просипався в жаху, бо наснилося що замість Совієт Юніон має 15 ядерних держав. Жертвою цього “анекдота” стала без’ядерна Україна, яка у свою чергу сплатила за це Кримом і Донбасом, стали Грузія, Молдова, загрожені інші. А ще більше постраждалі потенційні незалежні держави Сходу - все що на схід від хутора Міхайловскій.
Це все була лірика.
Буш з анекдота має свого роду рацію - адже картина світу роз’інтегрованої Московії зовсім не складена.
Немає гарантій стабільності для інших, не кажучи вже про інтереси інших - великих та середніх гравців, таких як Китай, Америка, Японія, кожна з членів ЄС і так далі.
Тому якщо Україна хоче того нового порядку, хоче наближення його, то вона має скласти ту нову картину світу, де замість Московії з одним ядерним царем - сто республік, монархій та теократій, і як вони між собою ладять, які землі відходять сильним гравцям та давнім кредиторам, що там з екологією, ядерною безпекою і зрештою балансом сил у світі.
Адже ніхто не хоче появи там пари халіфатів, пари талібанів та пари пхеньянів і пномпенів.
Має бути якась міжнародна рада, яка наглядатиме за різними теріторіями чи за всіма в цілому, свого роду “ліга націй”.
Мають бути життєздатні закони про заборони аншлюсів (тобто, заборону частинам РСФСР та СРСР з’єднуватись знову в одні держави), про долання там гуманітарних катастроф, про гарантії як фоновому населенню (помосковленим) так і корінним та історичним народам.
Україна має грати в цій картині якусь зрозумілу усьому світу роль, при чому ззовні - незадрісну, і ділити ту роль з амбітними сусідами РФ - такими як поляки, німці, фінни, японці і так далі.
Україна має бути автором чернетки, а сусіди та союзники вже самі додадуть, себе не забудуть.
Я часто чую що всі мої плани - мрії на піску.
Але це не так.
Я з 2008 року вголос говорив (а до того про себе та ближчому колу) що треба мати план війни з рашкою. Інакше, казав я, знову креслитимо на колінці одною лівою наспіх і під свист снарядів. Що, не так? Так і сталося. Плану в Української Держави на цей “невірогідний” випадок тупо не було.
Так і тепер, нам треба мати ці мрії добре оформленими, тоді мрії стають планами, а плани примушують до ініціативи.
---


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2116622.html.
Tags: конспирология, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments