Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

навіть не знаю, з чого Юрій Віталійович буде цей місяць жити

Volodymyr Boiko
13 вересня 2019 року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів притягнула до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани прокурора Генеральної прокуратури України Юрія Віталійовича Луценка за чергове порушення законності.

Як відомо, видатний фахівець у галузі права Юрій Луценко, не маючи юридичної освіти, не тільки вже понад три роки працює прокурором Генеральної прокуратури України, куди він був прийнятий 12 травня 2016 року всупереч Закону України «Про прокуратуру» без конкурсу та професійного навчання, але й перебував на адміністративній посаді генерального прокурора (втім, сам Юрій Віталійович не знав, як називається його посада, а тому підписував документи як «генеральний прокурор України»).

29 серпня 2019 року Луценко був звільнений з адміністративної посади указом президента, але залишився, не маючи юридичної освіти, у ГПУ працювати рядовим прокурором. І ось цей рядовий прокурор Луценко й був притягнутий КДКП до дисциплінарної відповідальності за те, що він коїв на адміністративній посаді. А саме: за те, що в травні 2019 року вдруге не виконав рішення КДКП відносно свого тодішнього заступника Юрія Столярчука й не видав у місячний строк наказ про накладання на Юрія Васильовича догани з позбавленням премій.

Тепер генеральний прокурор Руслан Рябошапка має видати наказ про накладання на прокурора ГПУ Луценка дисциплінарного стягнення й позбавити його на місяць преміальних надбавок. Я навіть не знаю, з чого Юрій Віталійович буде цей місяць жити.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2118161.html.
Tags: бойко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment