Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вячеслав Ільченко · Проти ночі, філософське

Знаєте, в чому моя проблема як блогера? Я пишу про речі, які за великим рахунком нікому не цікаві.

Наше суспільство з якоюсь фантастичною упертістю хоче не просто переграти свою історію минулого століття (перш за все "національні змагання"), а переграти взагалі всю історію світової політики.

Так сказать, перевірити весь світовий досвід на прикладі окремо узятої держави.

От ніде в світі немає поголівного контролю видатків. Всі спроби його ввести провалювались, навіть в тоталітарних країнах. А от ми хочемо цю тезу перевірити на практиці. Візьмемо - і введемо.

Всюди в світі є неоподатковуваний мінімум, який дорівнює сумі, необхідній для фізичного виживання людини. Доказано всім світовим досвідом, що людина, яка вибирає між фізичним прожитком і сплатою податків, вибиратиме прожиток. Ніхто не буде платити податки ціною власного життя - люди не машини і не самовбивці. А для нас це зовсім не доказ. У нас неоподатковуваний мінімум знаєте скільки складає? 17 грн. Тобто, якщо ви отримали 20 гривень прибутку, то уже з нього маєте сплатити податок. І посягнути на цей принцип не сміє ніхто - бо українцям не указ світовий досвід, треба перевірити.

Всюди в світі використовується таємне голосування. Людська історія протягом двох тисяч років, а то й більше, доказала - таємне голосування є найбільш збалансованим видом волевиявлення. А от для нас це знову-таки не аргумент. Давайте зробимо відкрите голосування. Перепишемо всіх по телефонах, і дайош поіменне голосування із повною втратою приватності і захищеності. Хто там із вітчизняних персонажів грозився стріляти в кожного, хто не так голосуватиме? Муждабаєв? Так він іть дурак, язика за зубами не тримає. А скільки можновладців та "елітаріїв" так думає? Виборчі закони взагалі кров'ю писані, не просто досвідом. А українцям це не доказ. Треба перевірити.

І от сидиш і думаєш - про що наступне написати? Про те, що таємне голосування придумали не масони в Філадельфії, а давні греки в Афінах? Що прожитковий і неоподатковуваний мінімум придумали не прокляті соціалісти, щоб грабувати вільних олігархів, а за ним стоїть серйозна економічна школа? А може, про те, що телефон є найменш безпечною точкою входа в інформаційні системи?

А потім тобі хочеться махнути рукою.

Тобі що, більше всіх треба? Дивись, ти один про це пишеш. Більше таких блогерів немає. Всі пишуть на злобу дня, хльостко, із інтелігентським матерком, клеймлять і облічають...

А що я?... Дванадцять років тому я прийшов в політику, думаючи, що мене там навчать - а по факту сам змушений мало не політичну енциклопедію писати. А сторінка моя і взагалі перетворилась на щось схоже на отой журнал "Федераліст", про який я писав недавно на річницю американської Конституції.

Quo Vadis, запитуєш ти щодня сам себе, формулюючи тему для поста...

А відповіді все нема і нема.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2126155.html.
Tags: дебилы, зеленский, коллективное х%№ло, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments