Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Значно ймовірніше, що такі обрахунки дійсно робились

Алексей Голобуцкий
Константін Затулін, заступник голови Комітету зі справ СНД «Госдуми», сьогодні на «Россия-1»: «Тут сказали, что Россия хочет заполучить всю Украину. Давайте отнесёмся к этому серьёзно. Эксперимент, который был начат в 1991 году по отдельному, самостоятельному существованию Украины, привёл к очень плачевным результатам. ...Но я только должен сказать, пусть никто не надеется, что мы захотим, как вы сказали, всю Украину. Мы уже знаем, какую Украину мы не хотим. Мы не хотим Украину, где живут бандеровцы, которые считают, что Бандера – это и есть герой на все времена. Нас от этого рвёт, и мы никогда не сможем жить в одном государстве с теми, кто считает, что Бандера – это герой. Разве что только, если они поедут осваивать Дальний Восток, как это иногда случалось на протяжении нашей истории».
--

Дуже вчасне зауваження, слід визнати - особливо в контексті риторики "потеплішання стосунків" і "відновлення економічних взаємин".

Це не просто якийсь експерт на кшталт Корнілова чи Шахназарова, котрі можуть дозволити собі будь-які фантазії в прямому ефірі. Це - один з високопосадовців Госдуми. Один з тих, що реалізує на практиці внутрішню і зовнішню політику РФ.

Про проблеми з демографією і відновленням трудового ресурсу в Росії вже навіть Макрон прямим текстом каже на щорічній зустрічі з послами. І це зобов'язання конкретно Госдуми - шукати вирішення цієї проблеми. В тому числі - в традиційний для Росії спосіб, через неоплачувану каторжну працю депортованого населення окупованих Росією територій.

І якщо керівництво Госдуми озвучує напряму варіант з черговим засланням українців на Далекий Схід - навряд чи це означає просто любов Затуліна до історії. Значно ймовірніше, що такі обрахунки дійсно робились на замовлення Кремля: в який спосіб використати людський ресурс України в найбільш вигідний і безпечний для окупанта спосіб.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2126580.html.
Tags: коллективное х%№ло, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments